П'ятниця, 22.09.2017, 22:37

Головна » 2017 » Квітень » 1 » КУБОК ВОЛИНІ-2017: ВПЕВНЕНА ХОДА "ЛУЦЬКА"
19:12
КУБОК ВОЛИНІ-2017: ВПЕВНЕНА ХОДА "ЛУЦЬКА"

Суботнього ранку 1 квітня, пожартувавши над партнерами та колегами, учасники змагань на Кубок Волині взялись до серйозної справи - хокейних баталій.

Відкривали змагання чинний чемпіон Волині та третій призер останнього чемпіонату нашого краю - хокейні клуби "Луцьк" і "Володимир".

Володимир-Волинська дружина посилила склад кращим гравцем попереднього чемпіонату Геннадієм Вагнером (його ХК "Нетішин", на жаль, не зміг взяти участь в турнірі) та Віктором Трофимчуком, котрий став справжнім "варягом" волинського хокею - володимирська команда стала четвертою в кар'єрі хокеїста після "Луцька", "Любарта" і "Спарти" у волинських змаганнях.

Лучани ж, навпаки, мають кадрові втрати в особі оборонців Олександра Бондара та Павла Мажара (останній нині борознить простори матінки-Європи).

Стартовий період першого поєдинку пройшов в рівній боротьбі. Але єдину шайбу закинула луцька дружина, реалізувавши більшість. А от в другому-третьому періодах "Луцьк" повністю заволодів ситуацією, зачинивши суперника в його зоні. Планомірна облога воріт суперника втілилась у ще чотири закинуті шайби.

По завершенні урочистої церемонії відкриття змагань на льоду залишились дружини з Рівного і Ковеля. Ковельська дружина, чиї ворота захищав юний Даниїл Мілаковський, прагнула дати гідний бій супернику, проте вищий клас "Фаворита" дозволив йому здобути прогнозовану перемогу.

Після півгодинного відпочинку рівненська дружина знову вийшла на лід, щоб схрестити ключки з головним суперником - ХК "Луцьк". Цей матч розпочався із швидкої шайби до воріт Сергія Тітова, але надалі лучани повністю оволоділи територіальною та ігровою перевагою, яку втілили у переконливу перемогу.

Дуже видовищним був перший гол луцької дружини - Андрій Вершецький від синьої лінії в розріз між двома захисниками віддав пас Вадиму Бесарабу, а капітан "Луцька" піврухом "вклав" воротаря на лід і перекинув через нього шайбу у верхній кут воріт. В наступній зміні подібну результативну комбінацію розіграли Олександр Подзезей та Микола Цмокало.. Виокремимо також влучний кидок Євгена Воробйова під перекладину після багатоходовочки в другому періоді та гол в один дотик Сергія Горбатюка після прострілу Андрія Вершецького.

Завершували перший ігровий день "Володимир" і "Ковель". Зустріч давніх друзів-суперників хоч і пройшла з обмеженою кількістю нагод, проте вийшла напруженою і цікавою. А перемога дісталась більш настирливим в цей день володимир-волинцям.

Цікаві поєдинки очікують на команди в неділю. "Фаворит" і "Володимир" зійдуться в "битві за фінал", а потім у вирішальних баталіях будуть визначатися володарі почесних призів і переможці змагань. Початок недільної сесії о 9:30.