Понеділок, 20.11.2017, 04:09

Головна » 2017 » Квітень » 2 » КУБОК ВОЛИНІ-2017: НЕСПОДІВАНКА ВІД "ВОЛОДИМИРА"
19:10
КУБОК ВОЛИНІ-2017: НЕСПОДІВАНКА ВІД "ВОЛОДИМИРА"

Другий і вирішальний день змагань на Кубок Волині розпочався з матчі між "Луцьком" і "Ковелем". Суперники вже забезпечили місце у "своїх" фіналах, тож турнірного значення ця гра не мала. Але це не означало, що команди гратимуть в пів-сили.

До складу лучан другого дня додався досвічений оборонець Олександр Бондар, але гру проти "Ковеля" пропускав Євген Воробйов, котрий був у цьому поєдинку головним суддею.

Гра, як і очікувалось, пройшла за повної переваги багаторазових чемпіонів Волині. Одначе, ковельська дружина завдяки щільній оборонній грі "трималась" майже весь перший період. І тільки коли суддя дав обопільне вилучення і на майданчику стало дещо вільніше, Сергій Горбатюк вдало підставив ключку під дальній кидок Вадима Бесараба (капітан у звітній грі грав на позиції оборонця).

На початку другого періоду у ворота юного Даниїла Мілаковського влетіло одна за одною три шайби, після чого знову настало гольове затишшя, незважаючи на настирливі атаки фаворитів поєдинку, яке тривало до другої перерви. Зате в заключній третині гри оборона "Ковеля" не витримала натиску і рахунок ледь не став двозначним. Відзначимо два влучні кидки Сергія Русанова, котрий до цього лише роздавав гольові і потенційно гольові передачі партнерам.

Матч між "Фаворитом" і "Володимиром" став фактично півфіналом змагань - переможець двобою виходив до головного фіналу.

"Володимир" в неділю грав без Ігоря Коцюка, одного з лідерів команди. Але відсутність лідера була компенсована шаленою самовіддачею, боротьбою на кожному клаптику льодового поля. Бродівська ланка досить швидко здобула перші ворота для Володимира-Волинського - Дмитро Леонтьєв, Леонід Палімарчук і Едуард Гнатюк класно розіграли триходівку. В середині першого періоду Палімарчук збільшує перевагу, ще через три хвилини сольний прохід завершив влучним кидком Геннадій Вагнер - 3:0.

"Фаворит" замовляє тайм-аут, одразу після якого скорочує розрив. Але початок наступного періоду знову обертається холодним для рівнян - це Василь Трофимчук вражає ворота суперника. Олег Биков досить швидко відповідає, але після наступних обопільних атак Едуард Гнатюк відновлює статус-кво.

Третій період "Фаворит" починав, маючи перевагу в два гравці на майданчику, яку втілив в матеріальний здобуток. І знову на майданчику триває гостра боротьба, команди обмінюються гострими стрілами. Та за 9 хвилин до фінальної сирени Дмитро Леонтьєв фактично вирішує долю поєдинку. На останніх секундах рівняни ще раз використовують зайвого гравця, але ця шайба навряд чи втішила розчарованих гравців Рівного.

Тепер на "Фаворит" чекав матч за третє місце проти "Ковеля", а у головному фіналі протистояти "Луцьку" готувався "Володимир".