Понеділок, 21.08.2017, 08:39

Головна » 2013 » Квітень » 27 » Кубок Перемоги: день перший - кваліфікація
20:32
Кубок Перемоги: день перший - кваліфікація
При організації міжнародного турніру на Кубок Перемоги, організатори зіштовхнулися з певними труднощами - у вівторок ввечері, вже коли було розіслано командам - учасницям розклад ігор, несподівано відмовилися від участі через кадрові проблеми хокеїсти вже знайомої нам команди з польського міста Дембіця. Довелося в терміновому порядку шукати четвертого учасника. Серед усіх опитаних українських команд зголосилися приїхати до Луцька "Коломийські вовки". Проте в п'ятницю (коли білоруська та закарпатсько-словацька дружини були в дорозі до Луцька) вже хокеїсти Коломиї повідомили, що через певні причини вони зможуть прибути тільки в неділю. Тому оргкомітетом було прийнято рішення розбити турнір на два етапи - груповий та фінальний. на першому етапі, який і відбувся сьогодні в суботу, команди провели коловий турнір, при цьому коломийцям умовно були зараховані три поразки. За підсумками першого етапу сформувалися півфінальні пари, в яких і визначаться учасники матчів за 3-4 місця та фінального.

Першими вийшли на лід хокеїсти Луцька та об'єднана команда ужгородських "Закарпатських Ведмедів" і "Алігаторів" з Кошице, яка вийшла на лід у формі словацької дружини, але під українською назвою.
Зазначимо, що господарі турніру самі мали певні кадрові проблеми. Так не зможе прийняти участі в змаганнях капітан ХК "Луцьк" Вадим Бесараб через заздалегідь заплановане закордонне відрядження. Не мав можливості грати в стартовому поєдинку лідер команди Дмитро Цимбал, котрий мав також наперед запланований захід для своїх підопічних з ДЮХК "Спарта". Були інші втрати. Натомість, на час турніру зголосилися допомогти нашій команді білоруський захисник з Тернополя Максим Беценко, та вихованець луцької хокейної школи нападаючий Сергій Савчук . І не сам, а із своїм товаришем по київському "Соколу" (команда гравців 1995-1996р.н.) Соломоном Шапіро.
Стартовий поєдинок розпочався із швидкого голу у ворота "Луцька". Надалі тривала рівна гра з мінімальною кількістю кидків по воротах, яка принесла більше дивідендів нашій команді - Сергій Русанов замкнув передачу Віктора Трофимчука.
А от в другому періоді господарі стали помилятися в захисті - по-суті, всі три пропущені шайби були привезені самими лучанами через недбалість та неуважність при оборонних діях. У відповідь господарі провели тільки одну результативну комбінацію. Тут, мабуть, потрібно зазначити, що якщо гравці першої ланки (Бондар - Николайчук, Русанов - Трофимчук - Вершецький) вже мали досвід спільних дій, то в іншому квінтеті (Беценко - Лапченко, Савчук - Паньков - Шапіро) гравцям потрібний був час, щоб притертися та зігратися один з одним.
В заключній третині матчу наша дружина при грі в більшості організувала шикарний гол у ворота суперника, але "непідчищений" п'ятак після сейву Тітова (Валошик вдало зіграв на добиванні) перекреслив сподівання на позитивний результат. Ну і цілком необов'язковою була шайба, пропущена у контратаці за сім секунд до фінальної сирени.

ХК "Луцьк" - "Закарпатські Ведмеді" - 3:6 (1:1, 1:3, 1:2)

Штрафні хвилини - 10:8
Кидки по воротах - 16:26 (4:5, 6:9, 6:12)

В наступному двобої вже після церемонії відкриття "Ведмедям" вийшли на лід протистояти наші білоруські гості з "льодового міста". Два періоди при візуально рівній грі, словацько - закарпатська дружина нарощувала перевагу в рахунку. А потім хокеїстам із столиці Білорусі вдався суперкамбек - програючи на початку третього періоду 1:6, в середині його - 3:7, білоруська команда одна за одною відіграла увесь гандикап. Причому, зрівняти рахунок їй вдалося при грі в більшості з шостим польовим гравцем за 22 секунди до завершення третього періоду. Овертайм? Зовсім ні. Штефанко виграв вкидання, сам собі прокинув шайбу, продерся до воріт суперника і влучним кидком знову вивів своїх у лідери. Фінішній штурм в останні секунди з повторною заміною воротаря вже не мав успіху у білорусів.

"Icecity" - "Закарпатські Ведмеді" - 7:8 (1:3, 0:2, 6:3)
55:51 - В.Серченя (А.Серченя) - 6:7
59:38 - Музиченко (В.Серченя) - 7:7 (+1)
59:45 - Штефанко - 7:8

Воротарі:  Сушко(74%) (Хвічія-Дуве(83%), 40:43) - Щорс (75%)
Штрафні хвилини - 8:0
Кидки по воротам - 28:22 (12:8, 6:7, 10:7)

Після прикрої поразки від попереднього суперника, мінська команда вийшла на лід проти господарів майданчика, підсилених Дмитром Цимбалом, котрий грав в ланці разом з Олександром Подзезеєм та Сергієм Горбатюком. І вже перша атака лучан завершилась влучним кидком лідера. Проте, на цей укол від Дмитра, і на наступний, "льодовики" двічі відповіли влучними кидками. Але відчувалося, що мінська дружина дещо втомлена, і на влучний постріл від синьої лінії Віталія Николайчука та гол у незахищений кут Сергія Горбатюка їм вдалося відповісти лише голом у роздягальню.
В другому - третьому періодах наші білоруські гості (приїхала ця команда до Луцька лише двома квінтетами з двома воротарями) намагалися і далі на рівних протистояти лучанам (а в заключній третині матчу вони навіть вдвічі перекидали суперника, але на висоті був Сергій Тітов), проте рахунок поволі зростав на користь луцької команди.  Відзначимо дубль Сергія Савчука (за який він отримав відзнаку, як кращий гравець матчу). Ну а для Дмитра Цимбала забивати по декілька шайб (цього разу - чотири) - звична справа.

ХК "Луцьк" - "Icecity" - 9:5 (4:3, 2:1, 3:1)
59:43 - Бондар (Цимбал) - 9:5

Воротарі: Тітов (79%) - Хвічія-Дуве (64%)
Штрафний час - 6:0
Кидки по воротах - 25:28 (10:11, 9:5, 6:12)

Таким чином, становище команд за підсумками першого етапу набуло такого вигляду:
1. "Закарпатські ведмеді"
2. "Луцьк"
3. "Icecity"
4. "Коломийські вовки" (умовно)

Згідно цього назавтра були сформовані півфінальні пари:
ХК "Луцьк" - "Icecity"
"Закарпатські Ведмеді" - "Коломийські Вовки"

Перший півфінальний матч відбудеться о 8:30, другий - в 10:30.
Команди, що програють в півфіналах, в 13:00 розіграють бронзові нагороди турніру, а переможці в 15:00 зійдуться у фінальному двобої.

Переглядів: 511 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 0.00