Понеділок, 28.05.2018, 01:09

Головна » 2018 » Травень » 13 » КУБОК ЛУЦЬКА ПОЇХАВ ДО БРЕСТА
10:48
КУБОК ЛУЦЬКА ПОЇХАВ ДО БРЕСТА

5-6 травня 2018 року в Луцьку відбувся міжнародний турнір з хокею «Кубок Луцька». В змаганнях взяли участь 4 команди з України та Білорусі. На жаль, не змогла під’їхати дружина з Польщі.

Регламентом був передбачений коловий етап, за підсумками якого формувались учасники стикових матчів. Але по ходу турніру організатори внесли зміни до розкладу ігор, адже пари команд-учасниць вирішальних поєдинків сформувались достроково і вони були ідентичними парам команд, що мали зустрітись в третьому турі. Тому матчі третього туру були скасовані. Натомість, відбулись товариські матчі-реванші.

Всі поєдинки змагань були цікавими, подекуди – драматичними. Найбільш не підвезло команді з Хмельницького. «Легіон» в усіх матчах невдало проводив перші періоди. В першій грі проти «Нічних вовкі хмельничани перехопили ініціативу і досягли переваги над суперником, що складала три шайби, але втримати перевагу не змогли, а потім програли булітну серію.  З брестчанами фора, надана супернику в першій третині гри була надзвичайно величезна, тому про погоню вже не йшлось. Але «легіонери» гідно продовжили боротьбу і не дозволили супернику ще більше розвинути успіх. А от в поєдинку за третє місце проти господарів змагань хмельничани «прокинулись» тільки в заключному періоді, спробували скоротити розрив в рахунку, але лучани двічі відновлювали досягнуту раніше перевагу.

Смак перемоги «легіонери» все ж відчули, перегравши «Нічних вовків» в матчі-реванші.

«Легіон»: Володимир Чернятинський; Геннадій Маслієв (4+3), Владислав Маслієв (0+1), Максим Лобановський, Андрій Катрич (1+1), Олександр Галатюк; Олег Іванчук (3+0), Андрій Удовиченко (10+1), Микола Романов, Олексій Щепін, Дмитро Сударіков, Тарас Міскевич (0+1).

ХК «Луцьк» для участі в турнірі запросив до складу оборонців Олега Бикова з «Фаворита» та Геннадія Вагнера з «Нетішина». Також нарешті вийшов на лід Дмитро Цимбал, компанію котрому склав його колега з Вінниці Володимир Сачко). На жаль, обставини не дозволили в перший день турніру зіграти капітану команди Вадиму Бесарабу. Лучани в перший день в обох поєдинках мали всі шанси на перемогу, але не втримували позитивний результат на останніх хвилинах. В грі проти брестчан вирішальною стала передостання хвилина третього періоду. Після виграного першого періоду «Луцьк» пропустив дві шайби в другій третині гри і ще одну в третій. Але за дві хвилини до фінальної сирени Дмитро Цимбал відновив рівновагу. Проте, в наступні 40 секунд ігрового часу збірна Брестської області двічі здобула ворота господарів. В грі проти «Нічних вовків», в якій вперед виходила то одна, то інша команда, суперник вкотре вирівняв результат за 38 секунд до завершення. Серія булітів залишилась за киянами.

В грі за третє місце «Луцьк» вже з капітаном в складі вирішив долю поєдинку вже за два періоди і в третьому просто втримували досягнутий відрив.

«Луцьк»: Сергій Тітов; Євген Воробйов (2+0), Геннадій Вагнер, Олег Биков, Олександр Бондар (1+0), Іван Стельмах; Андрій Вершецький (1+0), Володимир Стельмах (0+1), Сергій Русанов (1+2), Володимир Сачко (4+5), Дмитро Цимбал (9+6), Олександр Подзезей (3+1), Вадим Бесараб (0+1).

Недюжину волю до перемогу проявили «Нічні вовки». Київська команда в кожній грі поступалась супернику в рахунку, але кожного разу наздоганяла опонента і відкладала вирішення переможця до серії штрафних кидків. В перший день кияни виграли обидві свої серії. Особливо запам’ятався своїм оригінальним виконанням булітів Анатолій Левченко, котрий переграв і хмельницького, і луцького воротарів. Але у фінальній серії Анатолій схибив, як схибили і його партнери, тож вдовольнились «вовки» другим місцем.

«Нічні вовки»:  Владсилав Бруль; Анатолій Левченко (0+1), Євгеній Шандига, Сергій Байков (0+1), Владислав Головко; Сергій Волков (8+2), Нікіта Байков (3+0), Костянтин Погорельський (3+0), Євгеній Огнєв, Олександр Меньшиков (1+3), Ярослав Барандич (2+0), Іван Бурячок.

Збірну Брестської області привіз до Луцька знайомий нашим хокеїстам Олександр Косинюк, котрий був чемпіоном і віце-чемпіоном Західноукраїнської ліги в складі «Луцька». Гості з Білорусі виграли всі свої поєдинки. Фінальний поєдинок проти «Нічних вовків» став щедрим на порушення правил. Команди неодноразово грали в неповних складах. Маючи на два гравці менше за суперника, брестчани витримали штурм своїх воріт від суперника, коли ж за певний час ситуація змінилась до навпаки, білоруська команда закинула підряд дві шайби. Але володаря головного призу все одно довелось вирішувати в серії булітів. Нікіта Нікітюк виявився єдиним серед усіх, хто реалізував свою спробу.

Брестська область:  Олександр Ходін; Антон Легун (1+2), Олександр Косинюк, Олександр Чепелевич, Костянтин Лєбєдєв; Нікіта Нікітюк (8+1), Олег Клещева (6+3), Максим Ковалевич (2+5), Дмітрій Вакуліч (1+0), Юрій Попов (1+0), Станіслав Ходинюк, Олег Золотарьов.