ХК Червоноград - ХК Луцьк - 0:7 (0:1, 0:1, 0:5)

Кидки: 18:51
Штраф: Левицький О. (2"), Распаркін (2"), Трофимчук (4"), Ніколайчук (2"), Цимбал (2")

ХК Луцьк: Рейкін, Бондар - Николайчук, Бесараб - Воробйов, Вершецький - Трофимчук - Цимбал, Кристін - Тарасенко - Подзезей, Горбатюк, Берзінш.
Тренер - С.Бєлих.

Перших два періоди пройшли в майже рівній боротьбі з деякою перевагою гостей. Червоноградській команді, яка не змогла і ще деякий час не зможе грати оптимальним складом, не вистачало класу грати більш якісно, а лучани, зважаючи на проблеми суперника, не форсували подій. В першому періоді красень-гол вдався Олександру Подзезею. В другій третині матчу кидком від синьої лінії відзначився Віталій Николайчук, котрий 14 листопада святкував свій день народження.
Розуміючи, що їм навряд чи світить позитивний результат, номінальні господарі майданчика десь із середини третього періоду розпочали грати грубо та брутально - червоноградці не цуралися бити ключкою по ногам та рукам нашим хлопцям. Із синцями та гематомами завершили поєдинок Дмитро Цимбал, Андрій Вершецький, Сергій Горбатюк. При цьому судді поєдинку зовсім не реагували на такі вчинки нашого суперника. А от луцькі хокеїсти отримали чималу кількість штрафних хвилин, а наприкінці другого - початку третього періоду вагалі грали втрьох проти 5-ти суперників.
Подібна гра у виконані червоноградської команди неабияк завела лучан. І в третьому періоді суперник був нещадно розбитий - шайби забивалися у ворота на будь-який смак. Знову поповнили свій бомбардирський доробок Цимбал  та Вершецький. Перший свій гол в ЗУАХЛ провів Горбатюк. Ну а Женя Воробйов знову не пішов з майданчика без очок за системою гол плюс пас.
Після цієї перемоги ХК "Луцьк" очолив турнірну таблицю ЗУ АХЛ,  а наші голеадори - реєстр бомбардирів ліги. Тепер в Дмитра Цимбала 13 очок (5+8), а в Андрія Вершецького - 11 (9+2). Також попереду колег по амплуа другий воротар Вячеслав Рейкін, котрий відбив 97% кидків. Але наступної неділі на лучан чекає ще більш серйозний суперник - діючий чемпіон Західної України. Матч проти "Явора" відбудеться на льоду ковзанки "Снігова королева" в неділю 25 листопада. Початок гри - 9:30.

Переглядів: 733 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 0.00