Понеділок, 21.08.2017, 04:51

Головна » 2011 » Лютий » 3 » ХК "Луцьк" - "Фаворит" Рівне - напередодні.
18:25
ХК "Луцьк" - "Фаворит" Рівне - напередодні.
                  Рівненський "Фаворит" - найстабільніша команда ліги. Найстабільніша в тому сенсі, що зірок з неба не хапає, але й до відвертих аутсайдерів не опускається. Так і перебувають рівняни в "золотій" середині. Проте, досягнути більшого дружина з Рівного прагне. І локальні успіхи до команди приходять. В минулому сезоні, приміром, на домашньому для себе майданчику (а домашні матчі "Фаворит" грає в Луцьку) були переграні івано-франківська "Ватра" (це вже потім івано-франківці негарно розпрощалися з ЗУХЛ, поставивши власні амбіції вище домовленостей) - 4:2, та яворівський "Явір" - 6:3.
         В нинішньому сезоні "Фаворит" вже за традицією посідає п'яту сходинку в турнірній таблиці. Хоча, в другому колі дуже підсилився головний конкурент за місце у квінтеті найкращих - дрогобицький "Еней", який вже обіграв минулорічного чемпіона - львівський "Експрес" (5:3) і скидати обертів не збирається. А тому дуже принциповим обіцяє стати протистояння цих команд 26 лютого на майданчику дрогобицької команди. З іншої сторони, посилився "Еней" за рахунок провідних гравців "Олімпії", яка поки йде третьою. І при сприятливих результатах проти калушан, "Явора" та "Енея" у рівненських хокеїстів буде можливість поборотися навіть за трійку призерів.
         Що стосується протистоянь "Фаворита" та ХК "Луцьк", то, мабуть, потрібно вже забути про розгромні перемоги нашої команди над опонентом. Останні два "волинських дербі" проходили у напруженій боротьбі і завершувалися доволі важкими звитягами луцької команди (див. архів). Тому і в суботньому поєдинку нашим хокеїстам  доведеться добряче попрацювати, щоб записати до свого активу три очки і ще ближче наблизитися до чемпіонства.

Архів.
6 лютого 2010 року.

«Фаворит» Рівне – ХК «Луцьк» - 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
1:40 – Русанов (Бесараб) – 0:1 (+1)
15:30 – Нікітюк – 1:1
18:00 – Бесараб (Мажар) – 1:2

«Фаворит»: Смолярчук, Бричук – Аксютов А., Степанюк М. – Ленартович, Орєхов – Чичук – Стасюк, Аксютов Ю. – Жишко – Нікітюк, Скаковський – Биков – Степанюк С.
«Луцьк»: Тітов С., Бондар – Мажар, Трофимчук Вас. – Попов, Ніколайчук, Русанов – Бесараб – Вершецький, Кристін – Тарасенко – Подзідзей, Трофимчук Вікт. – Савчук – Тітов Д., Басараб

Штрафні хвилини: 8 – 4
«Фаворит»: Ленартович – 4хв. (0:40, 18:55), Биков – 4хв. (38:40, 59:19)
«Луцьк»: Мажар (30:30), Бондар (44:35)

Судді: В.Мосьпан (Рівне), В.Лащук (Луцьк)
Луцьк. «Снігова королева». 6 лютого. 200 глядачів.

Знову після стартового кидка лучани розпочали атаки на ворота суперника. На 40-й секунді
рівненський суддя накладає штраф на гравця рівненської команди. Через хвилину ХК «Луцьк» реалізовує більшість та відкриває рахунок в матчі. Але надалі номінальні господарі нав’язали грізному опоненту боротьбу та зуміли в одній з контратак досягти успіху. Проте через деякий час сильним дальнім кидком знову нагадав про себе Павло Мажар – напрям польоту шайби у сітку воріт легким дотиком ключки підправив Бесараб.
Другий та третій періоди пройшли у впертій та рівній боротьбі. Небезпечні моменти створювали і ті, і інші. Деколи, здавалося, що шайба вже має опинитися у воротах, проте бездоганна гра воротарів команд, а деколи елементарний нефарт чи негаразди з технічною підготовкою не дозволяли їй досягти мети. На останніх хвилинах рівняни спробували перевести гру до зони суперника, проте прикре вилучення Бикова (порушення знову зафіксував арбітр з Рівного) перекреслили їх сподівання на позитивний результат.

13 листопада 2010 року.
      «Фаворит» Рівне – ХК «Луцьк» - 2:4.

Другу гру підряд луцька дружина пропускає швидку шайбу. Вже на другій хвилині матчу не розібралися між собою у власній зоні оборонці команди Віталій Ніколайчук та Штефан Гізике (німецький легіонер зумів відновитися після пошкодження), що дозволило Роману Нікітюку впритул «розстріляти» Сергія Тітова.

Відкривши рахунок, команда з Рівного і надалі намагалась грати у швидкісний та видовищний хокей. Можливо, лучани не були добре підготовленими до такого повороту подій і досить довго не змогли налагодити комбінаційну гру. Не йшла гра ні в першої (Русанов – Бесараб – Вершецький), ні в другої (Кристін – Вк.Трофимчук – Подзезей) трійок, які вийшли на лід у звичних поєднаннях. Не було конструктивізму і в гри третьої ланки, в яку на старті матчу старший тренер ХК «Луцьк» відрядив Дмитра Тітова та двох номінальних захисників – Василя Трофимчука та Сергія Якимчука. По ходу матчу в третій ланці грали також Леонід Тарасенко та Сергій Савчук. Однак, на 17-й хвилині господарям майданчика, котрі в цьому матчі були номінальними гостями, таки вдалося зусиллями ударної трійки організувати гол у відповідь – Сергій Русанов вивіреним пасом вивів на побачення з воротарем капітана команди Вадима Бесараба, котрий впевнено «розкатав» воротаря і вразив вже порожні ворота. Аналогічно Бесараб відзначився і в другому періоді, коли реалізував цілком справедливо призначений буліт у ворота Миколи Сердюка.

Взагалі, як на мене, Вадим Бесараб був найактивнішим гравцем луцької команди, що підтверджує і статистика: у цьому поєдинку на його рахунку 9 кидків у площину воріт суперника. Але головний тренер лучан Сергій Бєлих після матчу зазначив, що кращих гравців сьогодні не було – всі зіграли нижче власного потенціалу.

На самому початку другого періоду невідпорним кидком від синьої лінії ХК «Луцьк» вивів вперед Гізике. А в періоді третьому рівненська команда, програючи дві шайби, пішла на штурм воріт суперника. Лучани тривалий час ігрового часу вимушені були оборонятися. Бувало, ціною порушення правил. Саме у більшості «Фаворит» зумів одну шайбу відквитати – знову помилка у розташуванні захисників (Павла Мажара та Олександра Бондаря ) призвела до безперешкодного кидка Олега Бикова з близької відстані.

Рівняни намагались не збавляти обертів, проте їх опонентам вдалося таки вирівняти гру і в одній з атак Андрій Вершецький заштовхнув таки шайбу у ворота. Арбітр матчу Віктор Лащук гол зафіксував, але це рішення викликало шквал суперечок з боку гравців «Фаворита», котрі стверджували, що шайба не перетнула лінії воріт. (Після гри Віктор Лащук впевнено підтвердив, що гол таки був).

До честі дружини з Рівного, вона продовжила боротьбу за сприятливий для себе результат. Апогей матчу прийшовся на останні хвилини, коли спочатку на лаву оштрафованих відправився Павло Мажар, а згодом до нього приєднався Штефан Гізике. Однак, рахунок до фінальної сирени більше не змінився.

«Фаворит» Рівне – ХК «Луцьк» - 2:4 (1:1, 0:2, 1:1).

Луцьк. «Снігова королева». 13 листопада. 70 глядачів.

6
Kudos! What a neat way of thiinkng about it.

5
Фаворит тепер може ставити претензії тільки до своєї підготовки до матчу

4
Луцьк на підйомі після впевненої перемоги над Явором. У Фаворита є шанс, якщо вони будуть грати весь матч, як останні 4 хв. зустрічі з Червоноградом. Однозначно гра очікується дуже цікава.