Понеділок, 21.08.2017, 08:40

Головна » 2011 » Січень » 15 » ХК "Луцьк" - "Фаворит" Рівне - 6:2
13:25
ХК "Луцьк" - "Фаворит" Рівне - 6:2
Залишившись без ігрової практики через переноси ігор, ХК "Луцьк" та "Фаворит" провели між собою товариський поєдинок. Але наша команда на сьогодні з різних причин залишилися без "живих" захисників, тому довелося залучити до гри луцьких гравців, котрі нині заявлені за ХК "Червоноград" - Юрія Лотиша та Віктора Остапука, а також юного дебютанта ХК "Луцьк", вихованця ДЮСШ №2 16-річного Івана Лапченко. Знову на позиції оборонця  вийшов і капітан команди Вадим Бесараб. Дебютував  в складі команди і Олександр Міскевич, котрий є в заявці команди на ЗУ АХЛ, проте ще не проходить до основного складу.
      Загалом матч пройшов в рівній боротьбі та обопільних атаках. Рівняни дещо раніше "прокинулись", тому в першому періоді володіли незначною перевагою, проте до небезпечних моментів біля воріт Сергія Тітова справа майже не доходила. А от лучани в одній з контратак відкрили рахунок - Сергій Савчук віддав пас на хід Сергію Русанову, котрий результативно завершив вихід 1 в 0.
       В другому періоді більше атакували вже господарі майданчика. В одній з атак Вадим Бесараб підхопив шайбу, проїхав з нею по борту, викотився з-за воріт і вразив незахищений кут - 2:0. Але через 10 хвилин Сергій Орєхов зумів влучно добити шайбу, відбиту Тітовим після дальнього кидка. Проте, за 20 секунд до перерви Сергій Русанов також виграв боротьбу з двома оборонцями суперника за шайбу, що відскочила від щитків воротаря і проштовхнув її у ворота - 3:1 після другого періоду.
       В заключному періоді глядачі також побачили голи-близнюки, якими обмінялися команди. Спочатку шайба після прокиду Михайла Плескача від правого борту в сторону воріт, оминула польових гравців та воротаря і заповзла у ворота. А потім ситуація в дзеркальному відображення повторилася біля протилежних воріт, з тією лише різницею, що каучуковий диск до воріт заїхав, зрикошетивши від ковзана воротаря "Фаворита" Миколи Сердюка.
        А  в заключні хвилини гри ще двічі відзначився Русанов завдяки вдалому завершенню своїх рейдів між гравцями суперника і виходів на побачення з голкіпером - 6:2.

ХК "Луцьк" - "Фаворит" Рівне - 6:2 (1:0, 2:1, 3:1)

16:35 -  Русанов - 1:0

31:05 - Бесараб - 2:0
     41:00 - Орєхов - 2:1
     49:40 - Русанов - 3:1
     65:40 - Плескач - 3:2
     70:45 - Подзезей - 4:2
     73:30 - Русанов - 5:2
     74:50 - Русанов - 6:2

ХК "Луцьк": Тітов С., Лапченко - Лотиш, Остапук - Бесараб, Савчук С. - Русанов - Трофимчук Вк., Кристін - Руденко - Подзезей, Савчук Ю., Міскевич.