Середа, 28.06.2017, 00:39

Головна » 2011 » Березень » 11 » ХК "Експрес" - ХК "Луцьк" - напередодні.
12:02
ХК "Експрес" - ХК "Луцьк" - напередодні.
Нас очікує "золотий" матч. Саме недільного ранку 13-го числа фактично стане відомий чемпіон Західної України. Нагадаю, що лучан влаштує навіть поразка з різницею до 4 шайб. Щоправда, минулого сезону у Львові "Експрес" переміг більш переконливо - див. архів. Проте, перед нашою командою стоятиме завдання не просто здобути потрібний результат, а довести, що нинішнього сезону наш ХК "Луцьк" справді вартий медалей найвищого гатунку.
Що стосується наших суперників, то ця команда була створена напередодні сезону 2008/09 спеціально для участі в дивізіоні "Захід" чемпіонату України. Суперниками львів'ян були івано-франківська "Ватра" та вінницький "Патріот". Анонсувалась також участь ХК "Луцьк", але, як зауважив тоді президент луцького ХК Юрій Савчук, самі лучани участь в цих змаганнях не планували.
Гравцями нової львівської команди тоді стали кращі виконавці з СК "ВІМ-Беркут" та ХК "Львів". Але фактично в чемпіонаті України з львів'ян грали тільки декілька осіб: оборонець Михайло Чеканцев, нападник Руслан Кравців, воротар Олексій Козачук. Загалом команда була вкомплектована київськими гравцями. Місцеві ж обмежилися участю в ЗУ АХЛ, в якій також грав "Експрес", проте без претензій на найвищі місця.
А от у минулому сезоні команда, яку фінансує Львівська залізниця, повністю зосередилася на участі в Західноукраїнській лізі. І одразу здобула перше місце, випередивши головних конкурентів - "Олімпію" з Калуша та наш ХК "Луцьк". Боротьба була запеклою. З обома конкурентами залізничники обмінялися перемогами. Вирішальними стали нічия між лучанами та калушанами (3:3) на льоду "Снігової королеви" та сенсаційна поразка "Олімпії" від "Явора" (1:2), які дозволили "Експресу" випередити суперників у підсумковій турнірній таблиці на 2 очки.
У поточному ж сезоні вже сам "Експрес" подарував конкуренту (тобто - "Луцьку") фору в три очки, коли вдома програв посиленому кадрово "Енею" - 3:5. Але шанси на друге чемпіонство залишилися - це перемога в звітному поєдинку в 5 і більше голів. Як уже зазначалося вище - досвід такої звитяги "Експрес" вже має.

Архів.
Львів. 20 лютого 2010 року.
«Експрес» Львів — ХК «Луцьк» — 6:1 (1:1, 2:0, 3:0)
53:00 — Чеканцев — 6:1
Арбітри: В.Мочніков (Львів), А.Аляєв (Луцьк), І.Воховський (Хмельницький).

Гра пройшла із солідною перевагою господарів поля. Хоча відкрити рахунок вдалося Луцьку — після передачі Вершецького з-за воріт Бесараб розстріляв Козачука. Проте, залізничники досить швидко відігралися — дальній кидок Волинського від синьої лінії застав зненацька досвіченого Тітова (Волинський забив волинянам). Надалі саме Тітов раз за разом рятував команду від пропущених шайб. Гол Кравціва в середині другого періоду (він дотиком ключки змінив напрям польоту шайбу після кидка того ж таки Волинського) в принципі ще залишав надію на сприятливий результат для луцької команди. Був навіть нетривалий період, коли лучанам навіть вдалося перехопити ініціативу та організувати штурм воріт суперника при грі 5 на 4. В цей час був спірний момент, коли шайба чи то перетнула лінію воріт Козачука, чи не перетнула — арбітри вирішили, що голу не було.
Наприкінці другого періоду після обопільного вилучення команди грали 4 на 4. Час періоду спливав, лучани подумки вже готувалися до перерви і просто проспали стрімкий рейд Кравціва, котрий завершився невідпорним кидком під перекладину. Коли ж на самому початку заключної третини гри Кравців втретє пробив Тітова, надія на очки згасла. «Луцьку» залишалося боротися тільки за різницю шайб в особистих зустрічах. Але «Експрес» настільки розігнався, що зупинити його було вже неможливо.
Слід визнати, що в цьому поєдинку «Експрес», який грав двома п'ятірками, був на голову вищим за нашу команду. Провалили гру і перша трійка нападу (Русанов — Бесараб — Вершецький) — три пропущені шайби, і перша пара захисників (Бондар — Мажар) — 5 пропущених голів. Друга трійка (Кристін — Руденко — Подзіей) пропустила дві шайби в рівних складах, та ще одну при грі 4 на 4 без Кристіна. Тільки третя трійка (Вк.Трофимчук — Тарасенко — Д.Тітов) залишила майданчик без «мінусів», а друга пара захисників (Вас.Трофимчук — Гізеке) завершила свій мікроматч внічию 1:1.
Переглядів: 621 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 0.00