Понеділок, 21.08.2017, 08:38

Головна » 2011 » Березень » 13 » "Експрес" Львів - ХК "Луцьк" - 3:3. ХК "Луцьк" - ЧЕМПІОН!
17:36
"Експрес" Львів - ХК "Луцьк" - 3:3. ХК "Луцьк" - ЧЕМПІОН!

Зігравши у нічию в поєдинку із львівським "Експресом", ХК "Луцьк" достроково став чемпіоном Західноукраїнської хокейної ліги!

ХК "Експрес" Львів - ХК "Луцьк" - 3:3 (1:1, 1:2, 1:0)
13 березня 2011р. Львів. Ковзанка "Медик". 100 глядачів.
Арбітри: Ігор Кругов (Львів), Дмитро Цимбал (Київ-Луцьк)

31:15 (12:8, 6:3, 13:4)

Стартова активність першої ланки ХК "Луцьк" закінчилася вилученням головного гравця господарів майданчика Романа Кравціва. Друга ланка досить скоро зуміла втілити більшість у забитий гол - Сергій Кристін добив шайбу у сітку після кидка Олександра Подзезея.
Надалі ініціативу до рук прибрали залізничники, хоча здавалося, що вдалий початок повинен був би додати впевненості нашим хлопцям. Але не йшла гра в першої ланки - ніяк не міг зачепитися за шайбу Віктор Трофимчук, не вистачало фізичних сил капітану команди Вадиму Бесарабу, котрий вийшов на гру, не залікувавши хворобу (його частенько підміняв Леонід Тарасенко). Друга ланка також не відзначалася креативністю. Нервували оборонці, котрі бувало, замість того, щоб просто викинути шайбу з власної зони, починали мудрувати і в результаті віддавали її супернику. І тільки Сергій Тітов на останньому рубежі діяв бездоганно, демонструючи просто неймовірні сейви.
Врешті-решт, тотальний штурм воріт луцької команди, коли наші хокеїсти по декілька хвилин не могли вийти з власної зони, приніс таки плоди - інертність Олександра Подзезея при боротьбі біля борту вкупі з втратою позиції Олександром Руденко призвела до розстрілу воріт гостей Олександром Сеньківим з близької відстані прямо по центру воріт.
Пропустивши гол, друга ланка активізувалася в нападі, здійснивши декілька прицільних кидків, проте реальної загрози воротам Олексія Козачука вони не мали.
Із стартового кидка другого періоду знову вперед пішли експресівці. Лучани змушені були знову грати переважно в обороні, але цього разу позиції втрачали рідко, майже не дозволяючи супернику влучно кидати по воротах Тітова. Був момент, коли цілу хвилину гості грали в меншості 3х5, але й тоді чинні ще на той момент чемпіони не змогли здобути дивідендів. Несподівана розв'язка наступила в середині періоду. Сергій Русанов тричі у своєму фірмовому стилі втікав у контрататаку: одного разу його недозволеним прийомом зупинив Ігор Цимбрівський, а ще двічі він майстерними діями тріпонув сітку воріт Козачука. Забігаючи наперед, зазначу, що і в заключній третині матчу Русанов ще декілька разів після передач партнерів втікав на побачення з воротарем суперника, проте, навчений гірким досвідом, Олексій зумів вийти переможцем цих дуелей.
Завдання "Експресу" здобути перемогу з потрібним рахунком стало фактично нездійсненим. Але запал їх атак не згас. Дуже прикрим для луцької дружини став пропущений за 10 секунд до другої перерви гол. А потім був шалений період третій. Шквал атак обрушила дружина залізничників на оборонні редути суперника. Проте всі атакуючі потуги експресівців розбивалися об чудо-сейви Сергія Тітова. Один гол він все ж пропустив, та цього було зовсім недостатньо для збереження хоча б теоретичних шансів львівської команди на чемпіонство. Фінальний свисток зафіксував нічию, яка для нашого хокейного клубу стала чемпіонською - незважаючи на результати всіх матчів, що залишилися, ХК "Луцьк" став  чемпіоном Західної України.
Численні глядачі, котрі зібралися навколо відкритої ковзанки "Медик", серед яких були присутні чимало луцьких вболівальників, по закінчення поєдинку стали свідками переможних обіймів наших хокеїстів.
Як зазначив головний тренер Сергій Бєлих, на перемогу в матчі ми, можливо, і не заслуговували, але чемпіонських медалей ми таки варті. "Зірками" матчу прогнозовано стали Сергій Тітов та Сергій Русанов.

Переглядів: 798 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 0.00