Четвер, 19.10.2017, 20:00

Головна » 2011 » Січень » 3 » Друге місце "Соколят" на Кубку Святого Миколая
12:11
Друге місце "Соколят" на Кубку Святого Миколая
17 грудня в Івано-Франківську юні хокеїсти луцької команди «Соколята» взяли участь в цікавому турнірі – Кубку Святого Миколая. Суперниками лучан були івано-франківське «Цунамі», яке нещодавно гостювало в Луцьку, та дві команди київської хокейної школи «Крижинка». Змагання пройшли за олімпійською схемою.

В першому півфіналі перша команда «Крижинки» впевнено обіграла господарів майданчика – 9:2. А от «Крижинка-2» зустріла впертого опонента в особі луцької команди. В першому періоді Кирило Гордійчук та Олександр Матящук забивають дві шайби без відповіді. До середини другого періоду Тимофій Басараб та Роман Сидорук доводять рахунок до 4:0. І тільки тоді нарешті «прокинулись» столичні хокеїсти, котрі дві шайби відіграли. Проте перед перервою вдруге відзначився Гордійчук. В третьому періоді юні кияни закинули до воріт Юрія Іоніна (для Юрка це була перша гра на останньому рубежі після декількох тренувань) ще дві шайби, але Тарас Міскевич влучним кидком зняв всі питання про переможця двобою – 6:4 на користь «Соколят».

В матчі за третє місце «Крижинка-2» перемогла «Цунамі» - 7:4. А у вирішальному двобої зустрілися «Крижинка-1» та «Соколята». На початку поєдинку наші хлопчаки не зуміли подолати стартове хвилювання та пропустили три шайби. Але надалі, опанувавши себе, вони влаштували справжнісінький штурм воріт суперника! До першої перерви Тимко Басараб одну шайбу відквитав. Потім були три влучання у штангу, не зарахований гол, хвилі атак. Але тільки на останній хвилині той же Басараб вдруге пробиває воротаря суперника. На більше забракло часу. Прикра поразка не стала гірким розчаруванням, адже, як відомо, без поразок не буває перемог. Те що наші юні хокеїсти додають з кожним тренуванням, з кожною грою – факт незаперечний (весною на турнірі в Луцьку соколята програли цій команді аж 2:13).

Тому цілком заслуженими стали Кубок та медалі за друге місце та подарунки від Святого Миколая, які були вручені нашій підростаючій зміні гравцями ХК «Луцьк» недільного ранку по завершенні гри ХК «Луцьк» - ХК «Львів».