Понеділок, 16.10.2017, 23:53

Головна » 2011 » Березень » 19 » Чемпіонська статистика ХК "Луцьк"
16:35
Чемпіонська статистика ХК "Луцьк"
Ось і завершився для нашої команди цей тріумфальний сезон в Західноукраїнській аматорській хокейній лізі, у якому лучани вперше здобули почесний чемпіонський Кубок ЗУ АХЛ. Тож пропонуємо уболівальникам нашої команди підбити статистичні підсумки першого золотого сезону нашої хокейної дружини.

В першу чергу відзначимо, що чемпіонами ХК "Луцьк" став за усіма показниками в турнірній таблиці. В луцької команди найбільше перемог - 14, найбільше закинутих шайб - 103, та найменше пропущених - 29.

Далі пропонуємо індивідуальні цифри.

Гравці.
Загалом на майданчик захищати честь луцького хокею в 16-ти матчах виходили 28 гравців: 1 воротар, 10 оборонців та 17 нападників. Поява декого з них носила епізодичний характер, але свій вклад в загальний успіх, хто в більшій мірі, хто в меншій - внесли всі. Шкода тільки, що чемпіонські медалі згідно Регламенту отримують тільки ті, хто провів не менше половини ігор.

Бомбардири.
Кращим бомбардиром команди традиційно став Сергій Русанов - 19 голів та 22 передачі склали 41 очко. У Вадима Бесараба 27 (15+12) очок. По 21-му результативному балу здобули Сергій Кристін (14+7) та Віктор Трофимчук (8+13).
Серед оборонців найбільш результативно діяли Павло Мажар - 14 (10+4) очок, та Олександр Бондар - 11 (3+8).
На особистому рахунку наших хокеїстів 5 "хет-триків": по три шайби в одному матчі закдали Вадим Бесараб, Сергій Русанов, Сергій Кристін, Ілля Басараб, Павло Мажар. Сергію Кристіну, до того ж, одного разу вдалося накидати до воріт суперника 4 шайби (19 грудня, ХК "Львів" - 13:1). Але рекордсменом серед наших став Андрій Вершецький, котрий забив 5 голів "ВІМ-Беркуту" 20 листопада.
Відзначимо також 15 "дублів" наших гравців. 5 з них на рахунку Сергія Русанова, 4 - у Вадима Бесараба. Двічі по два - у Віктора Трофимчука. Також по дві шайби за гру закидали Олександр Подзезей, Олександр Руденко, той же Сергій Кристін та Едуард Попов.

Воротар.
В усіх матчах ворота ХК "Луцьк" захищав Сергій Тітов. В середньому він пропускав по 1.8 шайби за гру. В його активі 2 сухих матчі (шат-аути). Без сумніву, найкращий воротар ліги, відбив за сезон 92% кидків по воротах. В матчах проти головного конкурента за чемпіонство - львівського "Експресу"відсоток відбитих кидків склав 94%.

Дисципліна.
Жодному гравцю з тих, хто грав хоча б у половині матчів, не вдалося уникнути штрафних покарань. Найбільше ігор з-поміж тих, хто на лаву оштрафованих не сідав, в Іллі Басараба - 8 матчів. "Лідерами" ж за штрафними хвилинами стали Павло Мажар - 39, та Віктор Трофимчук - 36. Павло одного разу вилучився на 10 хвилин, ще одного - на 5. Інші його порушення - ігрові, так би мовити. А от Віктор отримав один матч-штраф (20 хвилин) та двічі вилучався на 5 хвилин.

Тренери.

Головний тренер команди Сергій Бєлих безпосередньо керував діями підопічних у 13-ти матчах. По одному разу в другому колі функції головного керманича виконували Андрій Аляєв (проти "Фавориту"), Андрій Вершецький (проти ХК "Червоноград") та Сергій Русанов (граючий проти ХК "Львів"). Окрім того, Андрій Аляєв 8 разів, а Андрій Вершецький одного разу перебували на лаві запасних в якості асистента головного тренера (згідно протокольних даних).

Арбітри.

Гадаю, що об'єктивний арбітраж - також неабияка запорука успіху нашої команди. Тому про наших арбітрів згадати необхідно:

Віктор Лащук             -     7 матчів;

Дмитро Цимбал             -      6 матчів;

Андрій Аляєв               -     4 матчі.

"Зірки матчу"

Після кожного матчу головний тренер команди, що перемогла, визначає двох "зірок матчу" в складі команди. Команда, що програла, має право на одну "зірку". ХК "Луцьк" за цей здобув право на 31 "зірку", проте, в деяких поєдинках головний тренер Сергій Бєлих відмовлявся від цих відзнак, вважаючи, що їх ніхто не заслуговував. Загалом же  він та його помічники у його відсутність роздали  26 "зірок". Ось хто їх отримував: