Понеділок, 21.08.2017, 08:41

Головна » 2011 » Січень » 3 » Чемпіонат ЗУХЛ. 9-й тур. ХК "Луцьк" - "Еней" Дрогобич 7:1
11:59
Чемпіонат ЗУХЛ. 9-й тур. ХК "Луцьк" - "Еней" Дрогобич 7:1
Мало хто сумнівався, що в останньому для себе поєдинку в 2010 році ХК «Луцьк» без проблем здолає суперників з Дрогобича. Тим більше, що напередодні ввечері «Еней» не зміг нав’язати боротьби рівненському «Фавориту», якому програв 1:8. Але в перших десять хвилин гри такі сумніви вже було почали закрадатися в душі та серця вболівальників – на одинадцятій хвилині гри статистика кидків в площину воріт складала шість проти одного на користь гостей. І це при тому, що дрогобицька команда грала відверто від оборони, коли на п’ятачку власних воріт перебували три-чотири хокеїсти, які активно заважали розвинути комбінаційну гру лучанам та при першій-ліпшій нагоді втікали у контратаки.

Намагаючись внести перелом в хід гри, Сергій Бєлих вирішив перейти до гри в чотири зміни нападників. Але за браком виконавців Сергію Русанову та Віктору Трофимчуку, котрі вже звично склали першу ланку з Вадимом Бесарабом, довелося відпрацьовувати ще по одній «зайвій» зміні. Русанов виходив у третій зміні разом з Юрієм та Сергієм Савчуками, а Віктор – у четвертій поруч з Леонідом Тарасенком та Дмитром Тітовим. Треба відзначити, що ця тимчасова тактика таки принесла плоди – нарешті справа дійшла до кидків по воротах, а з кидками прийшли голи. На 15-й хвилині перша ланка нападу розіграла чудову комбінацію в один дотик, яку влучним кидком завершив капітан команди Вадим Бесараб. А ще через три хвилини Павло Мажар вже в який раз відзначився шаленим влучним кидком від синьої лінії. Третій гол організувала друга ланка – зусилля партнерів Сергія Кристіна та Олександра Подзезея до логічного завершення довів Олександр Руденко.

Досягнувши результату, лучани повернулися до гри в три ланки, при цьому Тарасенко перекваліфікувався в оборонця, підміняючи Василя Трофимчука в парі з Павлом Мажарем. Іншу пару захисників склали Олександр Бондар та Віталій Ніколайчук.

На самому початку другої третини гри Сергій Русанов вдало підставив ключку під дальній кидок Олександра Бондаря. Надалі гра тривала в одні ворота, але кращий воротар ліги попереднього сезону Артур Гайсин творив дива. Двічі після кидків Руденка та Бесараба шайба влучала у штангу. І тільки на 21-й хвилині другого періоду, коли Віктор Трофимчук у власній зоні відібрав шайбу у суперника та діагональним пасом відправив у прорив Сергія Русанова, котрий обійшов суперника і викотився на побачення з Гайсиним, той був безсилим.

Заключний період знову розпочався із швидкого голу у ворота «моторних парубків». А потім знову впевнено стояв на останньому рубежі голкіпер «Енея», раз за разом приборкуючи шайбу після пострілів і з близької відстані, і від синьої лінії. Додали в активності і його партнери, все частіше турбуючи Сергія Тітова. Проте, наш воротар тримав свій останній рубіж на замку. І коли справа вже йшла до першого «сухарика» нашого воротаря у нинішньому сезоні, сам він і привіз гол у свої ворота, коли замість того, щоб спокійно накрити шайбу, віддав її прямо на ключку супернику, який просто кинув у порожні ворота. В той момент на лаві оштрафованих (єдиний, хто вилучився з-поміж усіх учасників поєдинку) перебував Павло Мажар.

Однак, останнє слово залишилося за лучанами. Сергій Савчук, котрий, не дивлячись на свій юний вік, не цурався силової боротьби протягом матчу, добив шайбу у сітку воріт.

ХК «Луцьк» - ХК «Еней» Дрогобич – 7:1 (3:0, 2:0, 2:1)
Луцьк. «Снігова королева». 26 грудня. 100 глядачів.