Понеділок, 21.08.2017, 08:38

Головна » 2014 » Січень » 18 » ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНІ. ВОЛОДИМИР - НЕТІШИН - 2:10
15:46
ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНІ. ВОЛОДИМИР - НЕТІШИН - 2:10
 З огляду на результати двох попередніх матчів відкритого чемпіонату Волинської області, в яких сьогоднішні суперники по черзі грали проти дружини з Ковеля (5:6 та 5:4 відповідно), від звітного матчу також можна було очікувати напруженої та цікавої боротьби.
З перших хвилин ініціативу спробували прибрати до своїх рук володимирці, котрі вже на 2-й хвилині отримали більшість, але не змогли втілити її в життя. Проте незабаром вже в рівних складах Дмитру Тітову таки вдалося забити гол у ворота суперника.
Однак, стартова активність АХК "Володимир" була зведена нанівець командою з Нетішина, яка цього разу прибула на гру у більш чисельному складі, але без свого капітана Андрія Шпаковича. До середини першого періоду атомні енергетики вже були далеко попереду опонентів, зумівши один за одним з незначним інтервалом відправити до сітки протилежних воріт каучуковий диск аж чотири рази, а згодом голкіпер "Володимира" капітулював ще одного разу.
По суті, переможця поєдинку було визначено ще до першої перерви. Команда з Володимира-Волинського не опускала рук, боролась до останнього, за що була винагороджена голом престижу наприкінці поєдинку, але то був не їх день. Не пішла гра в їх воротаря Віктора Герасимчука, котрий в попередніх матчах склав про себе гарне враження. Але в цій грі з десятка пропущених шайб принаймні половину він був зобов'язаний відбивати. Не зміг розігнатись і "луцький легіон" команди в складі Василя Трофимчука, Дмитра Тітова та Володимира Семенюка. Так, саме кидки лучан двічі досягли мети, але ж і пропущених шайб у їх пасиві чимало. Не вдалося налагодити атакувальну гру попри неабиякі старання і гравцям іншої атакувальної ланки: Серватинський - Груй - С.Венгер. Але і їм, та й іншим володимирцям ще необхідно добряче попрацювати над тактичною підготовкою і технікою катання. Як зізнався після матчу тренер команди з княжого міста Андрія Аляєв, котрий взяв шефство над дебютантами, за декілька тренувань команди підготувати до ігор неможливо. Але перспективи є.
А от нетішинська дружина сьогодні була на коні. Особливо покуражилась перша ланка нападу (Вагнер - Притула - Горохов). По ходу зустрічі їм вдалося встановити три рекорди нинішнього чемпіонату. Особливо бенефісним цей матч став для Геннадія Вагнера, який в перших двох періодах відзначився 5-ма результативними передачами (перший рекорд), а в третьому періоді додав до свого доробку ще й дві закинуті шайби (одну - при грі в меншості) і загалом здобув в одному матчі 7 результативних балів (другий рекорд).  Дуже активним був і його партнер по ланці  Геннадій Горохов, який 13 разів "стріляв" у площинк воріт суперника (третій рекорд), але мети досягли тільки два його постріли.
Після цього матчу перед командами відкриваються абсолютно протилежні перспективи. "Володимир" фактично втратив шанси пробитися до півфіналів, тому його наступна гра проти "Любарта" стане важливою для команди лише в плані здобуття перших очок. А от "Нетішин", навпаки, майже стовідсотково забезпечив собі місце у квартеті найкращих. І тепер після двох стартових перемог на нього очікують серйозні домашні протистояння проти "Фаворита" (2 лютого) та "Луцька" (9 лютого), які визначать диспозиції команди у матчах плей-офф.

АХК"Володимир"2:10
(1:5, 0:2, 1:3)
 ХК "Нетішин"
20. Віктор Герасимчук (вор) 5:55 - Тітов (Сямук) - 1:0 1. Андрій Артюшкін (вор)
1. Дмитро Тітов (нап) 9:10 - Педько (Горохов, Вагнер) - 1:1 9. Дмитро Васильєв (нап)
2. Василь Трофимчук (зах) 10:30 - Колпаков (Вагнер) - 1:211. Геннадій Горохов (нап)
3. Олег Венгер (нап) 11:50 - Педько (Колпаков) - 1:3 13. Руслан Задворний (зах)
5. Олег Кабанов (зах) 13:45 - Горохов (Вагнер) - 1:4 14. Василь Герасимчук (зах)
7. Михайло Сямук (зах) 17:40 - Веселов (Вагнер) - 1:5 17. Микола Свістак (нап)
8. Сергій Венгер (нап) 35:20 -  Горохов (Мірошниченко, Вагнер) - 1:618. Олексадр Веремійчук (зах)
9. Ігор Ярощук (зах)
43:15 - Колпаков (Педько) - 1:7 19. Віктор Веселов (зах)
11. Костянтин Зінкевич (зах) 62:30 - Васильєв (Колпаков) - 1:8 20. Олексій Колпаков (нап)
12. Віктор Клименко (зах) 65:50 - Вагнер - 1:9 (-1) 21. Дмитро Бабійчук (нап)
13. Ігор Рибалко (нап) 71:55 - Семенюк (Груй) - 2:944. Олександр Мірошщниченко (зах)
14. Роман Мартинюк (нап) 73:45 - Вагнер - 2:10 62. Геннадій Вагнер (нап)
17. Сергій Серватиський (нап)  68. Іван Васильчук (нап)
22. Сергій Рудік (зах)  72. Олександр Мазур (нап)