Субота, 24.06.2017, 03:55

Головна » 2014 » Лютий » 2 » ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНІ. "ВОЛОДИМИР" - "ЛЮБАРТ" - 2:7
16:34
ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНІ. "ВОЛОДИМИР" - "ЛЮБАРТ" - 2:7
Відновилися поєдинки відкритого чемпіонату Волинської області за підтримки Волинського обласного благодійного фонду "Рідна Волинь". Надалі матчі відбуватимуться щонеділі, а 16 березня ми дізнаємось ім'я нового чемпіона нашого краю.
Матч між двома командами, які до цього мали "нулі" в графі здобутих очок, розпочався досить агресивно. Вже перша атака володимирців завершилась влучним кидком від синьої лінії Сергія Рудіка. Але вже через хвилину Юрій Шевчук добив шайбу у протилежні ворота - 1:1 на третій хвилині поєдинку.
Але надалі гра перейшла в спокійне русло. Володимирські хокеїсти грали так, як вміють, і краще на сьогодні грати ще не навчились. Але вже відчувається рука тренера команди Андрія Аляєва (хоча, за словами Андрія Валентиновича, поставити гру і підняти рівень майстерності гравців за декілька тренувань проблематично). А от більш досвідчені гравці "Любарта" довго не могли "прокинутися", підлаштувавшись під монотонний хід поєдинку. І тільки юний Артем Шишко намагався загострити гру індивідуальними рейдами, але постійно втрачав шайбу. Коли ж йому таки вдалося дотягнути каучуковий диск до ударної позиції, то голкіпер володимир-волинської команди, нехай навіть тільки з другої спроби, але все ж капітулював. І на першу перерву "Любарт" пішов лідером.
Артем Шишко і надалі продовжував активно нагнітати гостроту біля чужих воріт, проте більше відзначитися не зміг. Зате після його неточного кидка шайбу, яка відскочила від борту, добив у порожній кут воріт Володимир Климчук. Щоправда, ця подія трапилась вже на початку третього періоду і фактично поховала інтригу в матчі, яка, здавалось, відродилась після голу в роздягальню на другу перерву Артура Груя. Ще раніше любартівцям вдалось накопичити перевагу в другому періоді після дальнього кидка Віктора Остапука та голу Едуарда Станішеського.
До завершення гри "Любарту" ще двічі вдалось вразити ворота суперника: Юрію Шевчуку неабияк допоміг рикошет від захисника, а Микола Цмокало реалізував вихід 1 в 0 при грі в меншості.
Тепер на цю команду чекає ключовий поєдинок проти ХК "Ковель", переможець якого фактично гарантує собі вихід до півфіналу.

АХК "Володимир"
2:7
(1:2, 1:2, 0:3)
 ХК "Любарт"
 20. Герасимчук Віктор (вор)1:15 - Рудік (Клименко) - 1:0 1. Смолярчук Юрій (вор)
 5. Кабанов Олег (зах)2:20 - Шевчук (Міскевич) - 1:1 7. Міскевич Олександр (нап)
 7. Сямук Михайло (зах)21:10 - Шишко - 1:2 10. Шишко Артем (нап)
 9. Ярощук Ігор (зах)38:35 - Остапук (Цмокало) - 1:3 11. Зубко Леонід (нап)
10. Кабанов Василь (нап) 45:55 - Станішевський (Клімчук) - 1:4 12. Осипов віталій (зах)
11. Зінкевич Костянтин (зах) 48:15 - Груй (Рибалко) - 2:4 17. Клімчук Володимир (зах)
12. Клименко Віктор (зах) 53:05 - Климчук (Шишко) - 2:5 25. Станішевський Едуард (нап)
13. Рибалко Ігор (нап) 61:00 - Шевчук - 2:6 27. Остапук Віктор (зах)
14. Мартинюк Роман (нап)71:20 - Цмокало (Шишко) - 2:7 38. Цмокало Микола (нап)
17. Серватинський Сергій (нап)  44. Панасюк Микола (зах)
22. Рудік Сергій (нап)  97. Шевчук Юрій (нап)