Понеділок, 20.11.2017, 04:11

Головна » 2014 » Березень » 7 » ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНІ. ПІВФІНАЛ. "ЛУЦЬК" - "КОВЕЛЬ" - 9:1
18:56
ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНІ. ПІВФІНАЛ. "ЛУЦЬК" - "КОВЕЛЬ" - 9:1
Другий півфінальний поєдинок зіграно у відкритому чемпіонаті Волинської області. Звісно, мало хто сумнівався в тому, хто врешті-решт змагатиметься у фінальному поєдинку за звання чемпіона Волині, а хто виборюватиме бронзові нагороди. До того ж, ковельська дружина прибула на гру без червоноградського легіону, гравців якого скосила хвороба. Тому довелося боротися власними силами.
Проблему іншого характеру мали лучани - на гру головний претендент на перше місце у змаганнях вийшов лише з трьома номінальними захисниками. Тому довелося грати в обороні капітану команди Вадиму Бесарабу та Леоніду Тарасенко. Хоча, цей вимушений крок не надто сказався на розвитку подій - "Луцьк" фактично грав за схемою 1-4 (один захисник та чотири нападаючі), володів тотальною перевагою та методично розігрував комбінації атак у зоні суперника. "Ковель" майже не залишав меж власної зони, не говорячи вже про атакувальні дії.
Вболівальники, мабуть, пам'ятають, як в попередньому матчі цих команд фатально не щастило першій ланці нападу "Луцька", якій так і не судилося тоді відзначитися закинутою шайбою. А от в цьому поєдинку Сергій Горбатюк та Андрій Вершецький при підтримці Юрія Савчука, котрий вперше вийшов на лід після багатомісячної перерви, розігралися на славу. Вже в першому періоді свій другий "хет-трик" у чемпіонаті оформив Сергій Горбатюк. А до завершення матчу він забив ще один гол та чотири рази асистував Андрію Вершецькому (причому, два голи були оформлені на останній хвилині зустрічі з інтервалом у 17 секунд), перекривши таким чином попередній рекорд, встановлений нетішинцем Геннадієм Вагнером, в активі котрого було 7 результативних балів за гру.
Що стосується Андрія Вершецького, то окрім покеру він відзначився також дисциплінарним штрафом на останній хвилині першого періоду і змушений був протягом 10-ти хвилин спостерігати за грою з лави оштрафованих. Також комічними стали два підряд вилучення в луцькій команді наприкінці другого періоду.
Ще одну шайбу у ворота суперника закинув Богдан Дорощук. В цьому епізоді слід відзначити перший результативний пас Кирила Клімова в складі луцької команди.
А от другій ланці нападу (Трофимчук - Руденко - Подзезей) цього дня не пощастило. Загалом ця трійка завдала по воротам В'ячеслава Рейкіна 16 кидків, але всі вони були приборкані.
На початку третього періоду ковельчани спробували вирівняти гру, організували декілька атак і навіть закинули одну шайбу. Але знову були витіснені у власну зону і до завершення гри отримали ще 4 голи у відповідь.
Вирішальні поєдинки чемпіонату відбудуться на наступному тижні.