П'ятниця, 23.06.2017, 08:58

Головна » 2014 » Березень » 2 » ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНІ. ПІВФІНАЛ. "ФАВОРИТ" - "НЕТІШИН" - 12:3
17:12
ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНІ. ПІВФІНАЛ. "ФАВОРИТ" - "НЕТІШИН" - 12:3
У важливій грі проти "Фаворита" ХК "Нетішин" через певні обставини, що склалися в Україні, не зміг задіяти основного воротаря команди. Як виявилося, ця кадрова втрата стала дуже дошкульною  - Олександр Мазур, котрий заступив на пост №1, свою місію відверто провалив. Саме слабка гра на останньому рубежі, на думку автора цих рядків, стала головною причиною розгрому атомних енергетиків.
Не буду ставити під сумнів перемогу "Фаворита", адже і в протистоянні польових гравців рівняни виглядали більш рішучішими. в першому періоді "Фаворит" повністю переграв суперника, забивали голи і в більшості, і в меншості, і в рівних складах, повністю контролювали хід поєдинку. Необхідно зазначити, що рівненська дружина має збалансований склад, три рівносильні п'ятірки гравців, кожна з яких несе в собі загрозу для воріт суперника. Хоча першу скрипку, як і належить, відігравала перша ланка в складі Віталія Железнюка, Сергія Орєхова та Сергія Степанюка, яку підтримувала активними діями пара оборонців Олег Биков- Олексій Денісов. На її рахунку 15 кидків по воротах та 6 закинутих шайб у цьому матчі. Особливо "розійшовся" Віталій Железнюк, на рахунку якого 3 голи та 2 передачі.
Після надшвидкої пропущеної шайби на початку другого періоду нетішинцям вже не було куди відступати. Команда перейшла на гру в дві п'ятірки. Лідер серед бомбардирів чемпіонату Волині Геннадій Вагнер вів за собою партнерів  З 6-ти його кидків у площину воріт Миколи Сердюка результативним не став жоден. Але двічі з його передач відзначилися його партнери Віталій Педько та Дмитро Бабійчук. Проте, ще більше рахунок закинутим шайбам ріс в іншу сторону. Не хочу ображати кіпера "Нетішина", але навіть на аматорському рівні воротар повинен відбивати мінімум 80 відсотків кидків, а коли цей показник складає всього 62,5%, коли три підряд кидки (наприкінці другого періоду) стають результативними, то коментарі стають зайвими.
Третій період можна було вже і не грати. Але команди не просто догравали поєдинок. Вони намагалися до останнього отримати справжнє задоволення від гри. На швидкий гол та нереалізований буліт нетішинців рівняни відповіли двома закинутими шайбами.
Тепер на команди чекають вирішальні поєдинки, які відбудуться 16 березня. А їх суперників будемо знати в четвер пізно ввечері.

ХК "Фаворит" 12:3
(4:0, 6:2, 2:1)