Головна » 2014 » Лютий » 9 » ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНІ. "НЕТІШИН" - "ЛУЦЬК" - 4:7
18:36
ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНІ. "НЕТІШИН" - "ЛУЦЬК" - 4:7
 До міста атомної енергії луцька команда приїхала двома квінтетами польових гравців та Сергієм Тітовим для захисту воріт.
Труднощів для гри на відкритому майданчику додав дощ та плюсова температура. Але команди грали в задоволення.
Долю поєдинку було вирішено вже в першому періоді. Лучани досить швидко відкрили рахунок (причому, грали в меншості) і до першої перерви наростили солідний відрив, який відіграти господарям майданчика навряд чи було під силу.
Надалі "Луцьк" просто тримав дистанцію, не підпускаючи близько суперника. "Хет-трик" на свій рахунок записав Сергій Горбатюк. Відзначимо також подвійний "дубль" Вадима Бесараба та три результативні передачі Віктора Трофимчука.
Обидві команди вирішили власні турнірні завдання. Але попереду ще матчі останнього туру колового етапу, які матимуть вирішальне значення для їх суперників. А це неабияка перевірка на принциповість.

ХК "Нетішин"
4:7
(0:4, 2:2, 2:1)

ХК "Луцьк"
1. Артюшкін Андрій (вор)1:50 - Бесараб (Ол.Бондар) - 0:1 (-1) 61. Тітов Сергій (вор)
72. Мазур Олександр (вор) 13:25 - Горбатюк (Бесараб) - 0:2 7. Трофимчук Віктор (нап)
9. Васильєв Дмитро (нап) 17:45 - Руденко (Подзезей) - 0:3 9. Руденко Олександр (нап)
11. Горохов Геннадій (нап)  19:10 - Горбатюк (Трофимчук) - 0:4 11. Бесараб Вадим (нап)
13. Задворний Руслан (зах) 31:40 - Горохов - 1:4 14. Бондар Олександр (зах)
16. Шпакович Андрій (нап)  37:15 - Горбатюк (Трофимчук, Бесараб) - 1:5 18. Подзезей Олександр (нап)
17. Свистак Микола (нап) 39:20 - Педько (Шпакович) - 2:5 40. Бондар Орест (зах)
19. Веселов Віктор (зах) 43:35 - Тарасенко (Трофимчук) - 2:6 50. Тарасенко Леонід (нап)
20. Колпаков Олексій (зах) 59:25 - Бесараб (Ол.Бондар) - 2:7 77. Мажар Павло (зах)
21. Бабійчук Дмитро (нап)  61:30 - Педько (Шпакович) - 3:7 87. Николайчук Віталій (зах)
22. Клепіков Володимир (нап) 69:20 - Шпакович (Педько) - 4:7