Понеділок, 11.12.2017, 06:11

Головна » 2014 » Лютий » 2 » ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНІ. "НЕТІШИН" - "ФАВОРИТ" - 2:3.
17:10
ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНІ. "НЕТІШИН" - "ФАВОРИТ" - 2:3.
 Нетішинські любителі хокею, які цього дня зібралися навколо місцевої відкритої льодової арени, стали свідками захоплюючого поєдинку, в якому були присутні і боротьба, і інтрига, і результативний пас воротаря, і камбек з боку гостей.
Коли завершився перший період, місцеві вболівальники задоволено очікували підсумкової перемоги своїх хокеїстів. Знову на коні був лідер атак енергоатомної дружини Геннадій Вагнер, котрий вже в дебюті матчу відкрив рахунок, а в середині стартового періоду став безпосереднім учасником другого гола, віддавши результативний пас Руслану Задворному.
Але розвинути успіх господарям майданчика не вдалося. "Фаворит" став фаворитом гри не тільки за назвою, а й за суттю. В середині другого періоду рівнянам протягом хвилини вдалося відновити рівновагу, а в заключній третині матчу гостям вдалося закинути переможну шайбу. Її автором став нев'янучий Сергій Орєхов. Як не намагалися нетішинці врятувати хоча б одне очко, їм цього не вдалося.
Наступної неділі до Нетішина прибуде ХК "Луцьк".

ХК "Нетішин"2:3
(2:0, 0:2, 0:1)

ХК "Фаворит"
1. Артюшкін Андрій (вор) 3:00 - Г.Вагнер - 1:0 42. Сердюк Микола (вор)
9. Васільєв Дмитро (нап) 15:00 - Задворний (Г.Вагнер) - 2:0 2. Плескач Михайло (зах)
11. Горохов Геннадій (нап) 40:00 - Чичук (Никитюк) - 2:1 3. Биков Олег (зах)
13. Задворний Руслан (зах) 41:00 - Железнюк (Сердюк) - 2:2 4. Железняк Віталій (зах)
14. Герасимчук Василь (зах) 65:00 - Орєхов (Железнюк) - 2:3 5. Бричук Ігор (зах)
16. Шпакович Андрій (нап)  7. Степанюк Михайло (зах)
17. Свістак Микола (нап) 10. Никитюк Роман (нап)