Понеділок, 20.11.2017, 04:11

Головна » 2014 » Березень » 13 » ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНІ. МАТЧ ЗА 5-ТЕ МІСЦЕ. "ЛЮБАРТ" - "ВОЛОДИМИР" - 3:1
18:45
ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНІ. МАТЧ ЗА 5-ТЕ МІСЦЕ. "ЛЮБАРТ" - "ВОЛОДИМИР" - 3:1
Якщо в рамках колового етапу змагань зустріч між цими суперниками завершилась переконливою перемогою "Любарта", то в звітному поєдинку за 5-ту сходинку нечисленні глядачі стали свідками безкомпромісної боротьби, а переможця остаточно було визначено незадовго до фінального свистка.
Загалом матч пройшов з перевагою більш досвідчених гравців луцької "княжої" команди. Але володимирці організували щільну оборону - шайба після багатьох кидків у бік воріт АХК "Володимир" просто не долітала до до них: захисники підставляли під її політ ключки, ковзани та різні частини тіла. Щоправда, були помилки при виході з власної зони, результатом яких ставали перехоплення каучукового диска нападаючими "Любарта" та виходи на ударну позицію. Але тоді у гру вступав воротар Віктор Герасимчук, або кидкам любартівців бракувало точності, як, наприклад, Артем Шишко на 21-й хвилині вже поклав воротаря на лід, але кинув шайбу вище воріт.
А от одна з контратак "Володимира" несподівано стала результативною. Несподіваною тому, що Сергій Штихорський після пасу Дмитра Тітова просто "пнув" шайбу в бік воріт "Любарта", але їх воротар Юрій Смолярчук примудрився пропустити її під собою.
На початку другого періоду вилучення отримав Сергій Рудік. І вже через 10 секунд Василь Трофимчук скористався втратою координації голкіпером "Володимира" та завів шайбу з-за воріт у їх сітку. Зазначу, що Василь мав схожий момент і наприкінці другого періоду, але цього разу каучук після його кидка влучив у штангу.
Долю поєдинку вирішив Артем Шишко, котрий відзначився двома влучними кидками. На початку заключної третини він перехопив шайбу у суперника (знову помилка при виході із зони), вийшов на побачення з воротарем та цього разу не промахнувся. А на останній хвилині гри, коли "Володимир" відчайдушно штурмував ворота суперника, намагаючись вирівняти становище, Артем втік у контратаку і вдруге переграв воротаря.
Незважаючи на поразку, АХК "Володимир" залишив по собі приємне враження. Шкода тільки, що Артур Груй - один з ключових гравців команди, під завісу поєдинку нарозмовлявся із суддею собі спочатку на дисциплінарний штраф, а потім і на матч-штраф.

ХК "Любарт"3:1
(0:1, 1:0, 2:0)