Четвер, 19.10.2017, 20:02

Головна » 2013 » Грудень » 22 » ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНІ. ЛУЦЬК - ФАВОРИТ - 8:1
19:05
ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНІ. ЛУЦЬК - ФАВОРИТ - 8:1
 На центральну гру колового етапу відкритого чемпіонату Волині команди виходили з різним кадровим настроєм. Якщо лучанам вдалося зібрати майже оптимальний склад (з ключових гравців був відсутній тільки Сергій Горбатюк), то рівненська дружина прибула на поєдинок без квінтету гравців основного складу - Андрія та Юрія Аксютових, Валерія Стасюка, Валентина Єрьомкіна та Сергія Пилипчука. Тож не дивно, що гра почалась із стартового натиску луцької дружини, в якій в першій ланці нападу вийшли цього разу Русанов - Тарасенко - Вершецький. Однак цей натиск результатів не приніс. А от друга атакувальна ланка (Кристін - Руденко - Подзезей)  розпочала з вилучення за фол в нападі (Руденко). Коли лучани вистояли в меншості, на лід вийшла ланка третя: Трофимчук - Бесараб - Дорощук. І почалося. Вже в першій своїй зміні при підтримці пари оборонців Воробйов - Николайчук їм двічі вдалося пробити воротаря суперників. Спочатку Віктор Трофимчук з-за воріт ідеально виклав шайбу під кидок капітану команди (Вадим Бесараб згодом невідпорними кидками реалізує ще дві подібних передачі Віктора), а через хвилину влучним дальнім кидком відзначився Євген Воробйов. Шкода тільки, що Женя, виконуючи результативний кидок, зазнав ушкодження і не зміг продовжити гру.
Отримавши під завісу першого періоду ще один "укол" від суперника, другу третину гри "Фаворит" розпочав активними атакувальними діями. В ці хвилини Сергій Тітов мінімум двічі рятував свою команду від вірного гола. Так, вихід 1 в 0 не реалізував Василь Чичук. Потім Тітову довелося продемонструвати не тільки майстерність, а ще й блискавичну реакцію, коли вдвох на нього викотилися Михайло Степанюк та Олексій Денісов - кидок останнього наш воротар відбив у неймовірному шпагаті.
А потім втретє спрацювала зв'язка Трофимчук - Бесараб. Дещо згодом наш капітан невідпорним кидком від синьої лінії оформив "покер".
Гру зусиллями третьої ланки було зроблено. Але й інші атакувальні тріо не бажали залишатися без результативних балів. Гол в роздягальню на другу перерву організувала ланка №2, а в середині заключної третини передачі партнерів сольним проходом втілив в гол Сергій Русанов. Ну і нарешті до чотирьох результативних передач додав ще й влучний кидок Віктор Трофимчук.
До останнього не втрачали надії хоча б розмочити Тітова хокеїсти з Рівного. І їм таки вдалося досягти цього локального успіху. За порушення чисельного складу на останній хвилині поєдинку в меншості залишилися господарі майданчика. Михайлу Степанюку вистачило 4-х секунд, щоб реалізувати чисельну перевагу і встановити остаточний рахунок.
8:1 - впевнена перемога ХК "Луцьк". Але попереду ще матчі плей-офф, тож "Фаворит" ще не програв битву за чемпіонство. Щоправда, луцька та рівненська дружини наступного разу вийдуть на лід уже аж в лютому. мабуть, календар ігор був складений не надто вдало.