Субота, 24.06.2017, 03:56

Головна » 2014 » Січень » 12 » ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНІ. КОВЕЛЬ - НЕТІШИН - 4:5
19:52
ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНІ. КОВЕЛЬ - НЕТІШИН - 4:5
Ковельчани дуже серйозно готувалися до звітного матчу. Навіть провели передігрове тренування у п'ятницю ввечері. І саме ковельська дружина зі стартовим вкиданням шайби захопила ініціативу та влаштувала штурм воріт суперника. Штурм цей досить скоро приніс результат - вже перший кидок у площину воріт "Нетішина" став результативним. Але надалі енергетики в обороні помилок не допускали, спокійно відбиваючи дещо сумбурну навалу супротивника. Більше того, в одній з нечисленних контратак їм вдалося зрівняти рахунок. І що цікаво, результативним також став перший кидок у площину воріт.
Все перевернулося з ніг на голову у другому періоді. Після перерви нетішинці перейшли до активних атакувальних дій і швидко один за другим забили два голи. Особливо видовищним став гол Геннадія Вагнера, котрий обіграв кількох суперників, змусив зміститися в один кут воротаря, а сам миттєво об'їхав ворота ззаду і пустив шайбу у незахищений кут.
"Нетішин" продовжував атакувати і далі, а ковельчани ніяк не могли налагодити власну гру. На щастя для льодової дружини з міста залізничників, їх ворота цього ранку захищав досвідчений Сергій Тітов, котрий відбив не один небезпечний кидок, але і йому не вдалося зреагувати на два рикошети після кидків суперника.
Після другої перерви знову різко змінився вектор розвитку гри. Знову вперед пішли ковельчани. Та й нетішинці після спурту у другому періоді виглядали втомленими (все ж грати двома п'ятірками надзвичайно важко). Але досить довго всі атакувальні потуги червоноградського легіону ковельської команди при підтримці "аборигенів" розбивалися об оборонні редути "Нетішина". Проте два підряд влучні кидки з інтервалом у хвилину повернули інтригу в матчі. Зовсім гаряче стало на майданчику, коли Святославу Левицькому вдалося скоротити розрив у рахунку до мінімуму.
Однак вирішальний штурм "Ковелю" не вдався. Наприкінці матчу енергетики знайшли в собі сили перевести гру до зони суперника і залишитися там до фінальної сирени, попутно завдавши декількох небезпечних кидків по воротах.

ХК "Ковель"
 4:5
(1:1, 0:4, 3:0)
 ХК "Нетішин"
61. Тітов Сергій (вор) 5:15 - Левицький В. (Левицький С.) - 1:0 1. Артюшкін Андрій (вор)
 1. Семенюк Олександр (зах) 18:55 - Притула (Вагнер) - 1:1 13. Задворний Руслан (зах)
 2. Гаврилюк Леонід (нап) 27:30 - Вагнер - 1:2 16. Шпакович Андрій (нап)
 3. Яковенко Петро (зах) 29:35 - Педько (Шпакович) - 1:3 19. Веселов Віктор (зах)
 4. Назарук Дмитро (нап) 41:40 - Педько (Шпакович) - 1:4 20. Колпаков Олексій (нап)
 7. Ніколаєнко Микола (нап) 44:25 - Стасюк - 1:5  44. Стасюк Євгеній (зах)
 8. Миселюк Іван (нап) 65:00 - Левицький М. (Яковенко) - 2:5 62. Вагнер Геннадій (нап)
 9. Глушинець Олександр (нап) 66:00 - Левицький С. (Распаркін) - 3:5 72. Горохов Геннадій (нап)
 10. Левицький Орест (зах) 69:45 - Левицький С. (Левицький М.) - 4:5 77. Педько Віталій (нап)
 11. Мазурок Сергій (нап)  88. Свістак Володимир (зах)
 14. Назарук Олександр (зах)  98. Притула Валентин (нап)