П'ятниця, 22.09.2017, 22:29

Головна » 2014 » Березень » 16 » ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНІ. ФІНАЛ. "ЛУЦЬК" - "ФАВОРИТ" - 8:1
17:39
ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНІ. ФІНАЛ. "ЛУЦЬК" - "ФАВОРИТ" - 8:1
Протягом всього сезону ХК "Луцьк" не давав приводів засумніватися, хто у волинському хокеї найсильніший. Залишалося лише довести свою перевагу у фінальному поєдинку. Але, як кажуть, лід рівний, шайба кругла. Тому до гри про ймовірного чемпіона говорили обережно - всім відомий бойовитий характер команди з Рівного, яка має у своїй історії декілька гучних перемог.
Однак, фінальний матч повністю пройшов під диктову луцької хокейної дружини. Вже з перших хвилин головні фаворити змагань впевнено прибрали ініціативу до своїх рук та планомірно нарощували штурм воріт суперника. Перша шайба не забарилася - Павло Мажар кидком від синьої лінії застав зненацька воротаря Миколу Сердюка.
Рівняни спробували вирівняти гру, але їх атакувальні дії були ослаблені відсутністю Сергія Орєхова та Юрія Аксютова. Тому до кидків по воротах справа майже не доходила. Запам'ятався тільки шикарний дальній кидок захисника Олега Бикова, але Сергій Тітов продемонстрував чудову реакцію.
Тому більш логічно виглядав би в ці хвилини другий гол у ворота "Фаворита". І він стався. Віталій Николайчук пасом в розріз відправив шайбу на хід Сергію Русанову, котрий пронісся по борту та виклав каучуковий диск на ключку Віктору Трофимчуку, а Віктор ефективно завершив комбінацію - 2:0.
Здавалося, у рівненської команди з'явився шанс відігратися, коли вдруге отримав вилучення (та 10 дисциплінарних хвилин на додачу за неспортивну поведінку) від арбітра Павло Мажар. Проте, при грі в меншості прорвався на оперативний простір Вадим Бесараб та впевнено переграв голкіпера - 3:0.
Не змінився напрям руху гри і після першого відпочинку. Знову на ворота Микола Сердюка накочувалися атаки луцької команди. Рівненський воротар тримався мужньо, відбиваючи один з кидків, він навіть підставив під шайбу незахищене місце та змушений був звернутися за медичною допомогою.  Але втримати власні ворота на замку знову не зміг - наприкінці другого періоду шайбу підхопив Олександр Бондар та влучив у ворота із середньої відстані.
А пропущена на початку третього періоду ще одна шайба, вочевидь, підірвала настрій голкіпера з Рівного. Інакше як пояснити той факт, що кожен другий кидок лучан в заключному періоді досягав мети, завдяки чому рахунок виріс до непристойного. Відзначимо Сергія Русанова - до асистентського хет-трику він додав і власний влучний кидок (за досягнутий завдяки партнеру "дубль" віддячив результативним пасом Віктор Трофимчук).
Незважаючи на такий перебіг подій, так і не вдалося жодного разу залишити свої ворота "сухими" Сергію Тітову. От і в цьому поєдинку він пропустив один гол, коли не впорався з дальнім кидком Ленартовича, якому передувала помилка луцького захисту при викиді шайби із зони.
Але останнє слово залишилося за "Луцьком" - Андрій Вершецький після шикарного пасу від капітана команди вийшов 1 в 0 та встановив остаточний рахунок - 8:1.
ХК "Луцьк" досягнув ще однієї вершини у власній історії. Команда стала триразовим чемпіоном Волині. Але цього разу статус та рівень змагань був вищий за попередні. Тому команда приймає щирі вітання з перемогою.
А "Фаворит" вперше став володарем срібних медалей. Тож привітаємо також команду з Рівного.