Неділя, 15.12.2019, 09:45

Головна » 2019 » Листопад » 12 » ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ Ю-13: СПАРТАНЦІ ТВОРЯТЬ СЕНСАЦІЮ
20:42
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ Ю-13: СПАРТАНЦІ ТВОРЯТЬ СЕНСАЦІЮ

Минулого вік-енду (8-10 листопада) відбувались чергові календарні поєдинки в Українській молодіжній хокейній лізі. Свої матчі провели і обидві команди луцької ДЮСШ №2 "Спарта". Про молодших спартанців, котрі приймали тур дивізіону Ю-11, наш сайт звітував у попередньому матеріалі. А їх старші товариші (Ю-13) в ці дні гостювали в Новояворівську, де провели два спарені поєдинки проти однолітків з Новояворівська. І в першому з них досягли там сенсаційної перемоги.

"Галицькі Леви" вважались беззаперечними фаворитами поєдинку, але гості з Луцька прийняли виклик суперника, правильно організували гру в обороні, відповідали гострими контрвипадами на атаки левенят.

На 5-й хвилині першого періоду рахунок в матчі відкрив Марко Вавдіюк з передачі Костянтина Пархомчука. І ця шайба виявилась єдиною в першій третині гри. В другому періоді на третій хвилині Роман Щурук закидає другу шайбу до воріт господарів, а його асистентом був Артем Ковальчук. І знову шайба спартанців стала єдиною за період, тож на заключну третину гри наші хлопці виходили за рахунку 2:0 на свою користь. "Галицькі Леви" за неповні три хвилини від стартового вкидання у третьому періоду таки здобувають нарешті ворота "Спарти", але вже черех три хвилини Марко Вавдіюк з пасу Артема Сака в більшості знову відновлюють перевагу в дві шайби. Звичайно, що новояворівська дружина, незважаючи на нову невдачу, продовжила штурм спартанських воріт і за 6 хвилини до сирени знову скорочує відставання до мінімального. Проте більшого їй досягти не вдалось завдяки жертовній грі гостей в обороні і впевненій грі воротаря Юрія Дейнеки, котрий за гру здійснив добрих три десятки сейвів!.

Наступного дня розлючені "Галицькі Леви" змогли взяти впевнений реванш (у спартанців шайби закинули Костянтин Пархомчук, в котрого були два асистенти - Артем Ковальчук та Артем Сак, та Артем Сак з передачі Іллі Супрунюка), але й три бали, здобуті спартанцями в Новояворівську покращили їх перспективи в боротьбі за третє місце в групі.

ДЮСШ №2 "Спарта" в Новояворівську грала таким складом: Юрій Дейнека, Лука Ткачук, Артем Сак, Ілля Павлюк, Анастасія Миронюк, Марко Вавдіюк, Костянтин Пархомчук, Богдан Криворучко, Артем Ковальчук, Нікіта Бурч, Тимофій Шеховцев, Олександр Комосій, Ілля Супрунюк, Олександр Темчишин, Роман Щурук, Григорій Голюта. Тренер - Євген Воробйов.

Переглядів: 136 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 0.00