Понеділок, 21.10.2019, 15:29

Головна » 2019 » Жовтень » 6 » ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ Ю-13: СПАРТАНЦІ ПОЧИНАЮТЬ З ПЕРЕМОГ
13:30
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ Ю-13: СПАРТАНЦІ ПОЧИНАЮТЬ З ПЕРЕМОГ

5 жовтня 2019 року команда юних хокеїстів "Спарта" з Луцької ДЮСШ №2 розпочала свій турнірний шлях в чемпіонаті України в дивізіоні Руслана Федотенка (Ю13), в якому змагаються команди гравців 2007-2008р.н. Змагання в усіх юнацьких дивізіонах проводяться за схемою спарених турів.

Першим суперником юних спартанців, котрих тренують Євген Воробйов і Дмитро Цимбал, стали хлопці з вінницького "Патріоту".

Перша зустріч давніх друзів-суперників на арені "Снігова королева" пройшла загалом в рівній боротьбі, з незначною ігровою перевагою господарів льоду. Після безгольового першого періоду на 6-й хвилині другої третини гри нападник гостей Іван Городник кидком в "дев'ятку" відкриває рахунок. Проте вже за півхвилини шайбу у відповідь закидає спартанець Ілля Супрунюк. В середині другого періоду і на початку третього двічі влучними кидками відзначився Костянтин Пархомчук, а за півхвилини після 3-ї шайби закріпив перевагу "Спарти" Марко Вавдіюк.

За сім хвилин до фінальної сирени вінничанин Артем Романов запалив був серед своїх партнерів вогник надії на порятунок  гри, але тут же Костянтин Пархомчук його і загасив, закинувши свою третю шайбу в поєдинку.

У другому матчі юні спартанці з перших секунд захопили ініціативу і вже в першій третині поєдинку фактично вирішили його долю - Григорій Голюта, двічі Марко Вавдіюк та Олександр Темчишин відправили до воріт суперника чотири шайби без відповіді.

В другому - третьому періодах Роман Щурук, Костянтин Пархомчук та Ілля Супрунюк довели перевагу спартанців над патріотами до семи шайб.

Відзначимо воротаря команди "Спарта" Юрія Дейнеку, котрий не тільки разом із своїм колегою Лукою Ткачуком зберіг свої ворота недоторканними в другій грі, а ще й відзначився гольовим пасом. А от голкіпер вінницької дружини Даниїл Сиченко виявився єдиним серед гравців команди гостей, котрий за дві гри "заробив" дві хвилини штрафу. Спартанці ж в кожному з матчів вилучались по три рази, а в першій грі навіть грали втрьох проти п'ятірки суперника протягом 20-ти секунд ігрового часу. Вінничани, щоправда, свої нагоди в більшості не реалізували і навіть пропустили один гол в другій грі, маючи на одного гравця більше.

Наступного вік-енду, 12-13 жовтня ц.р., юні спартанці їдуть до Богуслава на зустрічі з місцевими "Шершнями".

ДЮСШ №2 "Спарта" (Луцьк) - "Патріот" (Вінниця) - 5:2 (0:0, 2:1, 3:1)

25:04 - Іван Городник - 0:1

25:35 - Ілля Супрунюк (Костянтин Пархомчук) - 1:1

32:51 - Костянтин Пархомчук (Тимофій Шеховцов) - 2:1

43:01 - Костянтин Пархомчук (Григорій Голюта) - 3:1

43:26 - Марко Вавдіюк - 4:1

52:39 - Артем Романов (Богдан Самодід) - 4:2

53:09 - Костянтин Пархомчук (Олександр Темчишин, Тимофій Шеховцов) - 5:2