Субота, 19.09.2020, 18:02

Головна » 2019 » Березень » 24 » ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ Ю-13: СПАРТАНЦІ І ГЛАДІАТОРИ ОБМІНЯЛИСЬ ПЕРЕМОГАМИ
16:33
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ Ю-13: СПАРТАНЦІ І ГЛАДІАТОРИ ОБМІНЯЛИСЬ ПЕРЕМОГАМИ

23 березня 2019р. ДЮСШ №2/"Спарта" - "Гладіатори" (Дніпро) - 7:10 (3:4, 2:2, 2:4)

24 березня 2019р. ДЮСШ №2/"Спарта" - "Гладіатори" (Дніпро) - 6:3 (3:1, 0:2, 3:0)

ДЮСШ№2/"Спарта": Борис Кичук, Володимир Жигалло (воротарі), Роман Зелінський, Даніель Солтисюк (1 гол), Ярослав Авраменко, Ілля Цацко (1), Дмитро Мосюк (3), Станіслав Литвин (1), Максим Максимович, Денис Григоренко (1), Артем Козинець (2), Павло Лажневський (1), Даниїл Козаченко, Іван Трегубенко, Максим Янчинський (2), Микита Хомич, Денис Хорошун, Дмитро Сапожник (1). Тренери - Дмитро Цимбал, В'ячеслав Чорноморець.

Команди групи "Г" (7-10 місця) чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. зіграли передостанній тур. Луцькі спартанці, вихованці місцевої ДЮСШ №2, приймали дніпровських "Гладіаторів", котрим нещодавно двічі програли з однаковим рахунком 6:7 на їх майданчику.

Повноцінного реваншу лучанам досягти не вдалось. В суботу спартанці швидко відкрили рахунок, але в середині першого періоду за неповну хвилину пропустили три голи. Господарі наздогнали дніпровців за дві хвилини, але знову пропустили. Знову наздогнали, але наступним ривком "Гладіатори" таки відірвались від "Спарти" і перемогли.

Недільного ранку спартанці здобувають вже два швидкі голи і намагаються тримати дистанцію. Але до завершення другого періоду "Гладіатори" вирівнюють становище. За 6 хвилин до завершення гри спартанці знову виходять вперед, а на передостанній хвилині ще двічі підряд здобувають ворота дніпровців і здобувають свою першу перемогу над "Гладіаторами".

В останньому турі ДЮСШ №2/"Спарта" прийматиме вдома харківську СДЮСШОР, з якими в Харкові обмінялись перемогами з однаковим рахунком 6:5.

Переглядів: 153 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 0.00