Неділя, 15.12.2019, 09:46

Головна » 2019 » Листопад » 3 » ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ Ю-13: НЕДИСЦИПЛІНОВАНІСТЬ, ЯК ЗАПОРУКА ПОРАЗКИ!
16:18
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ Ю-13: НЕДИСЦИПЛІНОВАНІСТЬ, ЯК ЗАПОРУКА ПОРАЗКИ!

Юні хокеїсти з луцької ДЮСШ №2 "Спарта", як і їх суперники в третьому турі - білоцерківський "Білий Барс", в попередньому турі зазнали по дві поразки, відповідно від "Шершнів" з Богуслава і новояворівських "Галицьких Левів". Тому в звітних поєдинках кожен з опонентів прагнув здобути максимум балів, аби претендувати на вищі місця в турнірній таблиці.

Суботнього вечора гості льодової арени "Снігова королева" вже на першій хвилині відкрили рахунок. Але взявши в тривалу облогу володіння суперника, спартанцям вдалось зрівняти. Проте, до першої перерви в стрімких атаках "Білий Барс" ще тричі здобув ворота "Спарти", на що господарі майданчика відповіли реалізованою більшістю.

Потрібно зазначити, що в першій грі гості з Білої Церкви занадто часто порушували правила, чим надавали спартанцям чисельну фору. В середині другого періоду білі барси навіть залишились втрьох проти повного складу суперника, чим "Спарта" результативно скористалась і вдруге зрівняла рахунок.

В заключній третині першої гри білоцерківські гравці вже дотримувались дисципліни на майданчику і серією гострих і результативних атак в рівних складах забезпечили собі переможний результат - 8:5.

Недільного ранку вже "Спарта" відкриває рахунок, знову граючи в більшості. Але "Білий Барс" швиденько, протягом хвилини, рахунок зрівняв і далі намагався грати в межах правил. В рівній грі в другому періоді спартанці знову ненадовго вдруге виходять вперед (барси відігрались вже за півхвилини), а потім здобувають втретє ворота гостей. Однак, протягом останньої хвилини другого періоду самі двічі порушують правила. За перше порушення вони були покарані ще до перерви, за друге - по відновленню гри в третьому періоді.

В заключному періоді дводенного протистояння "Білий Барс" двічі передував в рахунку. Але гравці білоцерківської команди знову вдались до порушень правил, чим тричі скористались господарі. Причому вирішальну шайбу у більшості "Спарта" закинула за 36 секунд до фінальної сирени. Ось так, пропустивши чотири шайби у меншості, білоцерківці втратили перемогу в другому поєдинку.

Головним героєм цих поєдинків став спартанець Артем Сак (перший на фото знизу), котрий прийняв результативну участь в усіх 11-ти шайбах "Спарти", досягнувши гольового "хет-трику" в першій зустрічі і "покеру" - в другій, ще й віддав 4 гольові передачі партнерам. До того ж, саме Артем закинув дві вирішальні шайби в більшості в другому матчі.

2 листопада 2019р. ДЮСШ №2 "Спарта" - "Білий Барс" - 5:8 (2:4, 2:0, 1:4)

0:43 - Артем Ратушняк (Данило Січкар, Артем Гайдабурда) - 0:1

5:50 - Артем Сак (Костянтин Пархомчук, Марко Вавдіюк) - 1:1

10:48 - Максим Сагатюк (Гліб Чуприна) - 1:2

14:44 - Артем Ратушняк (Артем Гайдабурда) - 1:3

16:48 - Костянтин Пархомчук (Артем Сак), більш. - 2:3

19:33 - Максим Сагатюк (Гліб Чуприна) - 2:4

25:46 - Артем Сак (Костянтин Пархомчук) - 3:4