Неділя, 15.12.2019, 09:44

Головна » 2019 » Листопад » 10 » ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ Ю-11: РЕЗУЛЬТАТИ ДРУГОГО ТУРУ В ЛУЦЬКУ
19:07
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ Ю-11: РЕЗУЛЬТАТИ ДРУГОГО ТУРУ В ЛУЦЬКУ

9-10 листопада 2019 року в Луцьку на льодовій арені "Снігова королева"  відбувся другий тур в групі Б чемпіонату Української молодіжної хокейної ліги України в дивізіоні Валерія Ширяєва (гравці до 11 років). Нинішнього сезону кожна з команд-учасниць проводить в себе по коловому туру. Перший тур в групі, в якій приймає участь команда з луцької ДЮСШ №2 "Спарта", а також "Білий Барс" з Білої Церкви, "Галицькі Леви" з Новояворівська та вінницький "Патріот", відбувся у Вінниці. Цього разу команди зібрались в нашому місті. Матчі в цьому дивізіоні тривають в 3 періоди по 15 хвилин чистого часу (вилучення - 1,5 хвилини).

Всі без винятку матчі пройшли в цікавій, подекуди - в драматичній боротьбі. В матчі-відкритті туру господарі змагань впевнено перемогли вінницьку команду, поступово нарощуючи переваги в рахунку. Поєдинок між білоцерківцями та новояворвцями тримав в напрузі до останньої секунди. "Білий Барс" двічі досить швидко відновлював статус-кво (спочатку за 19 секунд вирівняв рахунок, а в третьому періоду, пропустивши вирівняльну шайбу від суперника, вже за 14 секунд знову повів в рахунку) і врешті-решт здобув надважливу перемогу над опонентом.

У вечірній суботній сесії "Білий Барс" шаленим спуртом схилив шальку терезів в протистоянні з "Патріотом" на свою сторону, при цьому двічі стрілив "дуплетом", один з яких став швидкою відповіддю на пропущений гол.

"Галицькі Леви" на останній хвилині третього періоду проти "Спарти" двічі добиваються успіху, а в наступних періодах, незважаючи на спротив господарів туру, розвивають свою перевагу.

Недільного ранку на лід першими вийшли спартанці та "Білий Барс". Вже на початку третьої хвилини барси вели в рахунку 3:0. Але спартанці, заряджені своїм тренером під час тайм-ауту, взятого після третьої пропущеної шайби, ще до першої перерви зрівняли рахунок, а на початку другого періоду вийшли вперед. Однак, тепер вже "Білий Барс" заряджається на боротьбу і знову розвертає гру в іншу сторону, йдучи на другу перерву, маючи перевагу в дві шайби. В заключній третині "Спарта" скорочує розрив в рахунку до мінімуму, але наривається га гострі контратаки суперника і змушена стерпіти поразку.

В заключному поєдинку туру була закинута найпізніша перша шайба змагань - тільки на 22-й хвилині новояворівські юні хокеїсти "розмочили" рахунок. Здобутий гол ніби зняв напругу з "Галицьких Левів", котрі до завершення гри ще чотири рази запалили "червоне світло" за воротами суперника. А от "Патріоту" цього разу так і не вдалось досягти володінь суперника.