П'ятниця, 23.06.2017, 08:50

Головна » 2015 » Березень » 24 » БРОНЗОВИЙ КАМБЕК "НЕТІШИНА"
19:08
БРОНЗОВИЙ КАМБЕК "НЕТІШИНА"

І володимир-волинська, і нетішинська льодові дружини вийшли на матч максимально відмобілізовані. Хокеїсти "Нетішина" прагнули зберегти за собою статус бронзових призерів відкритого чемпіонату Волинської області, а колектив ХК "Володимир" вперше отримав можливість зійти на п'єдестал пошани.

Володимир-волинці прибули на гру трьома квінтетами, а нетішинська дружина привезла 14 польових гравців. Щоправда, грали фактично тільки в дві п'ятірки. Вперше за час виступів команди міста енергетиків у волинських змаганнях, в їх складі грали обидва брати Вагнери: команію кращому бомбардиру попереднього сезону Геннадію склав Микола. Цікаво, що вони постійно мінялись своїми позиціями на майданчику - то один грав в обороні, інший - в атаці, то навпаки.

Як і очікувалось, з перших хвилин протистояння розгорнулась вперта боротьба за перемогу. Команди обмінювалися гострими атаками. А відкрити рахунок аж на 13-й хвилині вдалось володимир-волинцям - Ігор Коцюк першим кидком влучив у плече голкіпера, а повторним добив шайбу у сітку воріт.

Нетішинці відігрались досить швидко відігралися - Віталій Педько використав зручну передачу від Андрія Шпаковича. Одразу після пропущеного голу ХК "Володимир" також перейшов на гру у дві п'ятірки. Це принесло свій успіх - на передостанній хвилині першого періоду Артур Груй відправив другу шайбу до воріт Андрія Артюшкіна.

За рівної гри в другому періоді ХК "Володимир" зумів наростити свою матеріальну перевагу. Як і в стартовому періоді, шайби у ворота нетішинців потрапили на 13-й хвилині від початку періоду (перша) і за півтори хвилини до його завершення (друга).

Маючи суттєву перевагу в рахунку (4:1), тренер володимир-волинської команди Андрій Аляєв знову вирішив залучити до гри третій квінтет команди. А нетішинська дружина вийшла на заключну третину гри зовсім не з опущеними руками, а рішучим прагненням змінити хід гри. Діючі бронзові призери захопили ініціативу та влаштували штурм воріт Віктора Герасимчука. І оборона "Володимира" дала тріщину. Спочатку Андрію Шпаковичу вистачило 10-ти секунд, щоб реалізувати чисельну більшість своєї команди. А незабаром протягом хвилини Дмитро Васільєв та Віталій Педько встановлюють рівновагу в рахунку - 4:4.

Гра загострилась до межі. "Володимир" знову використовує тільки найкращих гравців, але перехопити ініціативу не вдається - Геннадій Горохов, Андрій Шпакович та Геннадій Вагнер втрачають реальні шанси для взяття воріт. В одній з контратак володимир-волинці відправляють каучуковий диск в сітку воріт суперника. Але в цей час у воротах замість воротаря нетішинців перебував нападник володимирців. що заборонено правилами. Тож цілком справедливо гол не був зарахований.

Здавалось, розв'язка наступила за три хвилини до завершення третього періоду - Андрій Шпакович закидає п'яту шайбу до воріт Герасимчука. Але "Володимир" зумів зібратися на останні хвилини і за 25 секунд до фінальної сирени Сергій Венгер зрівнює рахунок.

Знову 5:5 між цими командами. і знову серія штрафних кидків. Розтягнулась вона на 5 міні-серій. По два рази реалізували свої спроби захисник ХК "Володимир" Василь Трофимчук та нетішинець Віталій Педько. А вирішальний результативний буліт вдався Геннадію Вагнеру.

Отак. відігравши в суперника три шайби, але втративши перемогу в основний час на останній хвилині. ХК "Нетішин" врешті-решт святкував свою другу бронзову перемогу у волинських змаганнях.

"Нетішин" - "Володимир" - 5:5 (1:2, 0:2, 4:1), буліти - 3:2

12:25 - Ігор Коцюк - 0:1

15:15 - Віталій Педько (Андрій Шпакович) - 1:1

23:30 - Артур Груй (Олег Венгер, Василь Трофимчук) - 1:2

37:45 - Леонід Палімарчук (Ігор Коцюк) - 1:3

48:30 - Ігор Коцюк - 1:4

57:15 - Андрій Шпакович (Геннадій Горохов) - 2:4 (+1)

60:10 - Дмитро Васільєв (Андрій Шпакович) - 3:4

61:05 - Віталій Педько (Микола Свистак) - 4:4

72:00 - Андрій Шпакович (Геннадій Горохов) - 5:4

74:35 - Сергій Венгер (Артур Груй) - 5:5

буліти - 3:2

Геннадій Вагнер (воротар) - Артур Груй (воротар)

Віталій Педько (1:0) - Василь Трофимчук (1:1)

Андрій Шпакович (воротар) - Ігор Коцюк (воротар)

Василь Трофимчук (1:2) - Віталій Педько (2:2)

Василь Трофимчук (воротар) - Геннадій Вагнер (3:2)

Кидки - 26:20 (7:8, 9:9, 10:3)

Штраф - 4:4 (Микола Свистак - 4хв - Михайло Сямук - 4хв.)

"Нетішин": Андрій Артюшкін, Олександр Веремійчук - Володимир Свистак, Віталій Педько - Дмитро Васільєв - Андрій Шпакович, Микола Свистак - Микола Вагнер. Геннадій Вагнер - Геннадій Горохов - Андрій Сухоруков, Валентин Притула, Микола Сидор, Руслан Задворний, Дмитро Бабійчук.

"Володимир": Віктор Герасимчук, Василь Трофимчук - Михайло Сямук, Олег Венгер - Артур Груй - Сергій Венгер, Віктор Палімарчук - Василь Гринчук, Леонід Палімарчук - Ігор Коцюк - Богдан Баранюк, Ігор Ярощук, Едуард Матвійчук - Сергій Серватинський - Ігор Рибалко. Тренер - Андрій Аляєв.

Арбітр - Євген Воробйов.

Переглядів: 315 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 0.00
Всього коментарів: 1
1
На передостанній хвилині першого періоду НЕ Артур Груй відправив другу шайбу до воріт Андрія Артюшкіна ,а Сергіій Венгер!!!!