П'ятниця, 18.08.2017, 22:02

Головна » Архів матеріалів
Мало хто сумнівався, що в останньому для себе поєдинку в 2010 році ХК «Луцьк» без проблем здолає суперників з Дрогобича. Тим більше, що напередодні ввечері «Еней» не зміг нав’язати боротьби рівненському «Фавориту», якому програв 1:8. Але в перших десять хвилин гри такі сумніви вже було почали закрадатися в душі та серця вболівальників – на одинадцятій хвилині гри статистика кидків в площину воріт складала шість проти одного на користь гостей. І це при тому, що дрогобицька команда грала відверто від оборони, коли на п’ятачку власних воріт перебували три-чотири хокеїсти, які активно заважали розвинути комбінаційну гру лучанам та при першій-ліпшій нагоді втікали у контратаки.

Намагаючись внести перелом в хід гри, Сергій Бєлих вирішив перейти до гри в чотири зміни нападників. Але за браком виконавців Сергію Русанову та Віктору Трофимчуку, котрі вже звично склали першу ланку з Вадимом Бесараб ... Читати далі »
Переглядів: 659 | Додав: hclutsk | Дата: 03.01.2011 | Коментарі (0)

Чудовий подарунок в день Святого Миколая зробили для своїх прихильників хокеїсти Луцька. Гарного морозного ранку 19 грудня ХК «Луцьк» не залишив жодного шансу на порятунок гравцям хокейного клубу «Львів». Підсумковий рахунок матчу – 13:1 свідчить про більш ніж беззаперечну перевагу нашої льодової дружини над опонентом.

Хоча на старті матчу гості змогли протриматися дев’ять з половиною хвилин, поки Олександр Руденко нарешті матеріалізував ігрову перевагу своєї команди. Неозброєним оком було видно, що наші хокеїсти переважають суперника у всіх компонентах гри – техніці та швидкості катання на ковзанах, тактичній та стратегічній підготовці, у швидкості мислення та прийняття рішень. Той факт, що за весь перший період львів’яни спромоглися «аж» на два свідомих кидки у площину луцьких воріт (ще декілька разів шайба просто доповзала до воріт після виносів із власної зони), про ... Читати далі »
Переглядів: 602 | Додав: hclutsk | Дата: 23.12.2010 | Коментарі (0)

Сьогодні хокейний клуб "Луцьк" відкриває свою сторінку у Всесвітній мережі. Оперативні новини із стану команди, матчі, результати офіційних і товариських турнірів, склад команди, тренери та керівництво, історія клубу - про усе це ви можете дізнатися на нашому сайті!
Переглядів: 550 | Додав: hclutsk | Дата: 23.12.2010 | Коментарі (2)