21 березня 2019, четвер. Фаворит – Луцьк (7 тур)

22 березня 2019, п’ятниця. Легіон – Ковель (9 тур)

28 березня&n ... Читати далі »

Переглядів: 150 | Додав: hclutsk | Дата: 28.02.2019 | Коментарі (0)

На цьому тижні відбудуться два матчі 7-го туру відкритого чемпіонату Волинської області. Один матч перенесено через хвороби гравців.

28 лютого 2019, четвер. Фаворит – Луцьк - перенесено.

1 березня 2019, п’ятниця. Володимир – Легіон (21:30)

Арбітри: Євген Воробйов, Володимир Стельмах

3 березня 2019, неділя. Нетішин – Ковель (9:00)

Арбітри: Андрій Вершецький, Володимир Стельмах

Переглядів: 87 | Додав: hclutsk | Дата: 26.02.2019 | Коментарі (0)

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД НА 25 ЛЮТОГО 2019 РОКУ

... Читати далі »
Переглядів: 85 | Додав: hclutsk | Дата: 25.02.2019 | Коментарі (0)

Нарешті в наших змаганнях досягнуто історичного персонального рубежу в 100 здобутих результативних балів (за системою "гол плюс пас")! Піонером став Сергій Русанов. Його іменем тепер і називатиметься клуб бомбардирів-сотників. Поки його членом тільки сам Сергій. Але маємо декілька кандидатів, котрі вже найближчим часом зможуть поповнити ряди Клубу.

Клуб Сергія Русанова

Переглядів: 68 | Додав: hclutsk | Дата: 25.02.2019 | Коментарі (0)

Команди-учасниці 5-го відкритого чемпіонату Волинської області перетнули екватор. Шостий тур остаточно розділив їх на дві умовних групи - лідерів та аутсайдерів. Хоча, це не означає, що ті самі "Володимир", "Нетішин" чи "Ковель" не зможуть в наступних матчах перемогти, скажімо, "Легіон" чи "Фаворит", чи навіть "Луцьк", про що свідчать і результати цього туру - жодного розгрому, тільки бойові і безкомпромісні поєдинки.

Результати туру.

Переглядів: 63 | Додав: hclutsk | Дата: 25.02.2019 | Коментарі (0)

24 лютого 2019р. "Нетішин" - "Легіон" - 3:4 (0:2, 0:1, 3:1)

10хв. - Святослав Антонюк (Дмитро Сударіков) - 0:1

23хв. - Павло Бернацький (Дмитро Сударіков) - 0:2 (-1)

31хв. - Петро Бондарчук (Павло Бернацький) - 0:3

58хв. - Геннадій Вагнер (Андрій Сухоруков) - 1:3

59хв. - Дмитро Васильєв (Віталій Педько) - 2:3

71хв. - Дмитро Сударіков (Павло Бернацький) - 2:4

72хв. - Андрій Шпакович (Віталій Педько) - 3:4

Кидки - 19:27

"Нетішин": Андрій Артюшкін; Геннадій Вагнер - Геннадій Рябчун, Валентин Притула - Андрій Сухоруков - Сергій Снігур; Олександр Веремійчук - Володимир Свистак, Микола Свистак, Віталій Педько - Дмитро Васильєв - Андрій Шпакович, Руслан Пилипчук, ... Читати далі »

Переглядів: 85 | Додав: hclutsk | Дата: 24.02.2019 | Коментарі (0)

Свій черговий рубіж пожолав ХК "Луцьк" у відкритих змаганнях Волинської області. В останній грі лучан проти "Володимира" було досягнуто позначки у 300 голів до воріт суперника. Ювілейною стала остання (5-та) шайба луцької дружини в цьому поєдинку, яку закинув Сергій Русанов.

Всі стрільці "Луцька".

ігри     голи

Переглядів: 48 | Додав: hclutsk | Дата: 23.02.2019 | Коментарі (0)

Поєдинок між дружинами "Ковеля" і "Легіона" нарешті закрив програму четвертого туру, тож підбиваємо його підсумки.

Переглядів: 71 | Додав: hclutsk | Дата: 23.02.2019 | Коментарі (0)

22 лютого 2019р. "Ковель" - "Легіон" - 1:6 (0:3, 0:0, 1:3)

10хв. - Павло Бернацький (Дмитро Сударіков) - 0:1

13хв. - Дмитро Сударіков (Павло Бондарчук) - 0:2

22хв. - Павло Бернацький (Петро Бондарчук) - 0:3

59хв. - Павло Бернацький (Сергій Морозов) - 0:4

60хв. - Павло Бернацький (Юрій Белащук) - 0:5

64хв. - Павло Бернацький (Олексій Шпінда) - 0:6

75хв. - Сергій Бабич (Олександр Гушинець) - 1:6 (+1)

Кидки - 13:42

"Ковель": Даниїл Мілаковський; Руслан Кисляк - Юрій Лотиш, Олександр Семенюк - Олександр Назарук; Юрій Миронюк - Леонід Гаврилюк - Микола Гусак, Сергій Бабич - Олександр Гушинець - Сергій Мазурок, Віктор Ящинський - Ігор Абрамчук - Віталій Тарасенко.&nbs ... Читати далі »

Переглядів: 75 | Додав: hclutsk | Дата: 23.02.2019 | Коментарі (0)

21 лютого 2019р. "Луцьк" - "Володимир" - 5:1 (2:1, 2:0, 1:0)

6хв. - Сергій Русанов (Вадим Бесараб) - 1:0

15хв. - Василь Гринчук (Віктор Трофимчук) - 1:1 (+1)

21хв. - Сергій Русанов - 2:1 (-1)

34хв. - Сергій Русанов (Леонід Тарасенко) - 3:1

47хв. - Євген Воробйов (Микола Цмокало) - 4:1

51хв. - Сергій Русанов (Андрій Вершецький, Вадим Бесараб) - 5:1

Кидки - 47:20

"Луцьк": Сергій Тітов; Олександр Бондар - Вадим Бесараб, Олександр Міскевич, Андрій Вершецький - Леонід Тарасенко - Сергій Русанов; Іван Стельмах - Володимир Стельмах, Олександр Подзезей - Микола Цмокало - Євген Воробйов.

"Володимир": Даниїл Мілаковський; Вік ... Читати далі »

Переглядів: 121 | Додав: hclutsk | Дата: 22.02.2019 | Коментарі (0)