П'ятниця, 23.08.2019, 05:01

Головна » 2019 » Січень » 21

Після серії виїздних невдач в поєдинках проти "Крижинки" і "Білого Барсу", луцька ДЮСШ №2/"Спарта" в рамках чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. приймала вдома столичний "Сокіл". Матчі відбулись в суботу-неділю, 19-20 січня 2019 року.

Грали луцькі юні спартанці під очільництвом тренера В'ячеслава Чорноморця - старший тренер команди Дмитро Цимбал в ці дні готувався до участі на чемпіонаті світу з бенді в складі збірної України. В обох матчах господарі майданчика проявили характер і жагу перемоги. В суботу після невдалого першого періоду (1:2), луцька дружина зуміла переломити хід гри і в другому-третьому періодах закинула до воріт суперника по дві шайби, здобувши свою третю перемогу в чемпіонаті - 5:2 (1:2, 2:0, 2:0).

В неділю "Сокіл" досить швидко створив собі двогольовий гандикап, але дружину луцької ДЮ ... Читати далі »

Переглядів: 129 | Додав: hclutsk | Дата: 21.01.2019 | Коментарі (0)