Середа, 12.12.2018, 08:17

Головна » 2018 » Грудень » 02

Дебютний старт луцької ДЮСШ №2/"Спарта" в чемпіонаті України вийшов не дуже вдалим - чотири поразки в перших чотирьох поєдинках. Не мав здобутих балів після перших двох спарених турів і калуський "Легіон". Тож обидві команди горіли бажанням все ж здобути перші очки в очних протистояннях, які відбулись в перші два дні календарної зими в Луцьку.

Обидва поєдинки пройшли в захоплюючій боротьбі. В суботу господарі майданчика чотири рази виходили вперед, але гості чотири рази вирівнювали становище. Справа йшла до серії штрафних кидків, коли наші спартанці залишились в меншості і в гострій контратаці здобули вирішальний гол - 5:4.

Недільного ранку вже калуські ленгіонери першими відкриають рахунок, але вже до завершення першого періоду лучани двічі здобувають ворота суперника і на першу перерву йдуть лідерами. В середині другого періоду рахунок знову с ... Читати далі »

Переглядів: 44 | Додав: hclutsk | Дата: 02.12.2018 | Коментарі (0)