П'ятниця, 15.12.2017, 21:53

Головна » 2017 » Листопад » 26

Ще один тур Придніпровської хокейної ліги відбувся в Луцьку.

Кожна команда з учасників змагань ставила перед собою свої завдання. Приміром, київський "Торнадо" переважно грав від оборони. Торнадівці гідно трималися по два періоди, але провалювались в заключних. І лише в останній грі проти господарів туру кияни з відкритим забралом кинулися в атаку на чужі ворота і наприкінці першого періоду були попереду з рахунком 3:0. Спартанці, щоправда, змогли переломити хід поєдинку, притиснути суперника до його воріт і врешті відсвяткували впевнену перемогу.

Харківський СДЮСШОР також здебільшого віддавав перевагу оборонним діям. Шоковим для команди був початок гри проти "Спарти", коли за стартові три хвилини вона пропустила три шайби. Надалі школярі-олімпійські резервісти навели лад в оборонних редутах, проте від поразки, попри г ... Читати далі »

Переглядів: 357 | Додав: hclutsk | Дата: 26.11.2017 | Коментарі (0)