Середа, 28.10.2020, 11:17

Головна » 2016 » Березень » 18

Капітан ХК "Луцьк" Вадим Бесараб першим з усіх учасників відкритих чемпіонатів Волинської області подолав рубіж в 50 здобутих балів. свої півсотні балів здобував Вадим в 15-ти поєдинках в складі своєї команди. І хоча на рахунку капітана всього 18 влучних кидків, але Бесараб віддав 32 результативні передачі своїм партнерам.

Вітаємо Вадима Бесараба з цим досягненням і бажаємо досягти 100-балового рубежу.

Топова десятка бомбардирів волинського чемпіонату має наступний вигляд.

... Читати далі »
Переглядів: 465 | Додав: hclutsk | Дата: 18.03.2016 | Коментарі (0)

Не пройшло й десяти секунд після стартового вкидання, а рахунок вже було відкрито - відзначився капітан ХК "Луцьк" Вадим Бесараб. Здавалось, спартанців знову очікує розгром. Але швидкий пропущений гол зовсім не надломив юних хокеїстів "Спарти". На майданчику надалі точилась цікава та напружена гра.

Попри візуальну рівність, все ж таки кидалось у вічі, що досвідчений "Луцьк" грає поважніше і холоднокровніше - і в обороні, не дозволяючи розгулятись супернику, і в атаці, раз за разом турбуючи спартанського воротаря. Даниїл Мілаковський знову демонстрував чудеса реакції, парируючи кидки китів волинського хокею - Вершецького, Русанова і Бесараба, а також їх партнерів.

Рахунок 1:0 тримався 41 хвилину. Але досвід є досвід. Перша ланка лучан змогла таки забезпечити прийнятний результат, коли Андрій Вершецький і за чотири хвилини Вадим Бесараб ... Читати далі »

Переглядів: 479 | Додав: hclutsk | Дата: 18.03.2016 | Коментарі (0)