Четвер, 22.10.2020, 02:24

Головна » 2014 » Лютий » 02
 Нетішинські любителі хокею, які цього дня зібралися навколо місцевої відкритої льодової арени, стали свідками захоплюючого поєдинку, в якому були присутні і боротьба, і інтрига, і результативний пас воротаря, і камбек з боку гостей.
Коли завершився перший період, місцеві вболівальники задоволено очікували підсумкової перемоги своїх хокеїстів. Знову на коні був лідер атак енергоатомної дружини Геннадій Вагнер, котрий вже в дебюті матчу відкрив рахунок, а в середині стартового періоду став безпосереднім учасником другого гола, віддавши результативний пас Руслану Задворному.
Але розвинути успіх господарям майданчика не вдалося. "Фаворит" став фаворитом гри не тільки за назвою, а й за суттю. В середині другого періоду рівнянам протягом хвилини вдалося відновити рівновагу, а в заключній третині матчу гостям вдалося закинути переможну шайбу. Її автором став нев'янучий Сергій Орєхов. Як не намагалися нетіш ... Читати далі »
Переглядів: 677 | Додав: hclutsk | Дата: 02.02.2014 | Коментарі (0)

Відновилися поєдинки відкритого чемпіонату Волинської області за підтримки Волинського обласного благодійного фонду "Рідна Волинь". Надалі матчі відбуватимуться щонеділі, а 16 березня ми дізнаємось ім'я нового чемпіона нашого краю.
Матч між двома командами, які до цього мали "нулі" в графі здобутих очок, розпочався досить агресивно. Вже перша атака володимирців завершилась влучним кидком від синьої лінії Сергія Рудіка. Але вже через хвилину Юрій Шевчук добив шайбу у протилежні ворота - 1:1 на третій хвилині поєдинку.
Але надалі гра перейшла в спокійне русло. Володимирські хокеїсти грали так, як вміють, і краще на сьогодні грати ще не навчились. Але вже відчувається рука тренера команди Андрія Аляєва (хоча, за словами Андрія Валентиновича, поставити гру і підняти рівень майстерності гравців за декілька тренувань проблематично). А от більш досвідчені гравці "Любарта" довго не могли "прокинутися", підлаштува ... Читати далі »
Переглядів: 659 | Додав: hclutsk | Дата: 02.02.2014 | Коментарі (0)